ŞÜKRÜ KAYA

İlginize Teşekkürler!


ŞÜKRÜ KAYA
11 Nisan 2015 Cumartesi 03:37
Gerçek MEDYA 323. sayımız basıldı. Kendi dağıtım ağımızla İstanbul Anadolu yakasında ilçelere dağıtıldı. Gazetemize olumlu geri dönüşler için teşekkür ediyorum. Sizlerin desteği ile Gerçek MEDYA bölgesel haberciliğin atan kalbi olmaya devam ediyor.
Gazetemizin okuyucuları, gazetemizin içeriğiyle alakalı bize her türlü eleştiri ve temennilerini sunabilirler. 8 sayfa renkli basılan Gerçek MEDYA’nın sayfaları yetersiz şeklinde eleştirileriniz oldu. Sizlerin isteği üzere gazetemizi 12 sayfaya çıkardık. Bölgemizden haberlere, günceliteye daha da fazla yer ayırdık. Bu meyanda öncelikle gazetemize bölgenizle alakalı haberlerinizi gönderirseniz, değerlendirelim gazetemizde yer verelim.
****
Seçim sathı mahaline girmiş bulunuyoruz.
25. dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi üyelerinin seçilmesi için genel seçimler 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak. Milletvekili adaylarının netleştiği şu günlerde heyecan dorukta. Seçim ittifaklarının da olduğu bu seçimin, geçen dönemki seçimlere göre daha da heyecanlı olacağı muhakkak. Fakat ciddi şekilde provokasyon peşinde koşan, ülkemizde kargaşa çıkarmak isteyenler var. Bizlerin bu konuda dikkatli, sağduyulu olmamız gerekiyor. Yaklaşan seçimlerTürkiye’mize hayırlara vesile olsun
****
Sancaktepe Belediyespor tebriği hak ediyor!
323. sayımızda spor sayfamızda Sancaktepe Belediyespor’un güreş takımının Avrupa Güreş Şampiyonasında Türkiye’yi temsil etmesi bir şeref, Avrupa üçüncüsü olmaları ayrı bir şeref… Bronz madalya alan oyuncuları; Nebi Uzun ve Recep Topal’ı ve Güreş Milli takımı antrenörü olarak da görev yapan Teknik Sorumlusu Serhat Balcı’yı tebrik ediyorum.
Sancaktepe Belediyespor başarılara doymuyor, doymasın… Muay Thai Türkiye Şampiyonası’nda çifte şampiyonluk yaşadılar. Sancaktepe Belediyespor sporcuları 2 Altın, 2 Gümüş ve 2 Bronz madalya kazandı. Bu başarı da Sanacaktepe Belediyespor’un başarısı…Sancaktepe Belediyespor Onursal Başkanı İsmail Erdem’i, Sancaktepe Belediyespor Kulüp Başkanı Muhammed Ali Cankatar’ı, Sancaktepe Belediyespor Güreş Şube Sorumlusu Mehmet Genç’i tebrik ediyorum..

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık