Ana Sayfa Gündem Yılmaz Sokak’ta trafik sorunu

Yılmaz Sokak’ta trafik sorunu

Sultanbeyli’nin Merkez’indeki Yılmaz Sokak sakinleri çift taraflı park ve atık su mazgallarından şikayetçi.

Giriş Tarihi: 21 Haziran 2013 Cuma 05:50
Yılmaz Sokak’ta trafik sorunu
22 yıldır Sultanbeyli’de merkezde esnaflık yapan Bekir Ateş,“Ben 22 senedir bu dükkandayım. Yapılan yol çalışmalarından çok memnunuz. Sokağın güzel görünmesini sağladı fakat geçen haftaki yağmurda taşlar söküldü ve etrafa dağıldı. Su mazgalları ise hep tıkalı. Mazgallar kent meydanından su inmemesine rağmen dükkanların önlerindeki suyu çekemiyor. Dükkanlarımızı su basıyor” dedi.

Asıl önemli konu ise trafik

22 Yıldır Yılmaz Sokak’taki işyerinde esnaflığını sürdüren Ateş, “Burada her gün Trafik kuyruğu oluyor. Yılmaz Sokak’ta yapılan yol çalışması güzel ama sokakta 2 farklı otopark olmasına rağmen yollara karşılıklı 2 araç çekiliyor. Bu da yolu daraltıyor. Araçlar geçemiyor uzun trafik kuyrukları oluşuyor.

Geçen haftaki yağmur olaylarında bir saat geç gelen ambulans yolda kaldı ve geçemedi.  Acaba bir yangın olsa ya da acil ambulans gerekse bu sokağa o araçlar nasıl girecek? Yılmaz Sokak’a da Kadıköy Sokak gibi tek şeritli park yapılırsa bu sorun kendiliğinden ortadan kalkacaktır. Yetkililerin sesimizi duymalarını istiyoruz. Onlardan yardım bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık