Ana Sayfa Gündem Yeditepe Üniversitesi’nden Yerel Basına Destek

Yeditepe Üniversitesi’nden Yerel Basına Destek

Bölgede görev yapan gazetecilerin sorunlarının çözülmesi ve çalışma şartlarının iyileştirmesini hedefleyerek kurulan Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği kısa sürede uzun bir yol katetti.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2011 Cuma 11:49
Yeditepe Üniversitesi’nden Yerel Basına DestekYerel basında görev yapan gazetecilerin mesleki eğitimine de önem veren dernek yöneticileri, geçtiğimiz günlerde Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Hakan Manici ile yönetim kurulu üyeleri Necmi Sezen ve Ümit Kahyaoğlu, ziyaret sırasında İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. İzzet Bozkurt’la görüştü. Derneğin çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Hakan Manici, eğitim konusunda destek istedi.

Böyle bir derneğin kuruluşundan büyük mutluluk duyduğunu belirten Prof. Dr. Bozkurt, “Yerel basını çok önemsiyorum. Ulusal basın diye nitelenen gazetelerin de asıl haber kaynağının yerel basın olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle Yeditepe Üniversitesi olarak eğitim faaliyetlerinize istediğiniz her türlü desteği vermeye hazırız. Yerel basına faydalı olmak bizim için de büyük bir gurur vesilesi olacaktır” diye konuştu.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık