Ana Sayfa Tuzla Vali Mutlu’dan Nakliyecilere ziyaret

Vali Mutlu’dan Nakliyecilere ziyaret

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Tuzla Orhanlı’da bulunan İstanbul Nakliyeciler Sitesi’ni ziyaret etti. Nakliyeci ve Kamyoncularla bir araya gelen Vali Mutlu, sektörün sorunları ile yakından ilgileneceğinin sözünü verdi.

Giriş Tarihi: 4 Ekim 2012 Perşembe 12:18
Vali Mutlu’dan Nakliyecilere ziyaret
Vali Mutlu’dan İstanbul Nakliyeciler Sitesine yaklaşık 3 saatlik bir ziyaret gerçekleşti. Ziyarette Nakliyeci ve kamyoncularla bir araya gelen Vali Mutlu, şoförlerin İstanbul’da çektiği sıkıntılarla yakından ilgilenirken, Nakliyecilik Sektörünün Türkiye’nin en büyük meslek örgütü olduğunu belirtti. Sorunları tek tek kendisi not eden Vali Mutlu, gerekenin yapılacağının sözünü verdi. Öncelikle nakliyeci esnafı İstanbul Hadımköy’de  Tuzla’daki gibi Hadımköy Nakliyeciler Sitesi kurulması hususunu önemle ve ısrarla dile getirince, Vali Mutlu’da bu konuyla yakından ilgileneceğinin altını çizdi.

Sektörle alakalı sorunların bazılarını bildiğini belirten Vali Mutlu, “Geçmiş yıllarda yapmış olduğum görevlerde nakliyeciliğin bazı sorunlarına hakimim. Ama burada çok daha farklı sorunlarla karşılaştım.” dedi.

İstanbul Nakliyeciler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçin’in ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette İstanbul Vali Hüseyin Avni Mutlu’ya Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet ve Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Azmi Reyhan Araz eşlik etti.

İstanbul Nakliyeceleri Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçin yaptığı açıklamasında “Sayın Valimizi bundan iki hafta önce makamında ziyaret ederek acil sıkıntılarımızı sunmuştuk. Kendileri de bize, sizi yerinizde ziyaret edip, sıkıntıları orda göreceğim, dedi.

Koçin, “Kısa sürede sitemizi ziyaret ederek, kamyoncularımızla bir araya geldi. Sorunlarımızla ve isteklerimizle yakından ilgilendi. Kendilerine bizleri ziyaret ettiği için, sorunlarımızla yakından ilgilendiği için, tüm İstanbul Nakliyeci ve kamyoncu esnafı adına teşekkür ediyorum.

Sayın Valimizden kısa zamanda Hadımköy Nakliyeciler sitesinin kuruluşu için gerekli bürokratik desteğin verileceğini inanıyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık