Ana Sayfa Gündem Ümraniye Belediyesi’nden Muhtarlıklara personel desteği

Ümraniye Belediyesi’nden Muhtarlıklara personel desteği

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, muhtarlıklarda bilgi işlem ve sekreterlik hizmetlerini gerçekleştirmek üzere istihdam edilen personelle Ümraniye Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen tanışma toplantısında bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 19 Temmuz 2013 Cuma 05:37
Ümraniye Belediyesi’nden Muhtarlıklara personel desteği
Birçok alanda kamu kurum ve kuruluşlarına destek olan Ümraniye Belediyesi, muhtarlılıklarda hizmet kalitesini artırmak için bilgi işlem ve sekreterlik hizmetlerini gerçekleştirmek üzere, tüm mahalle muhtarlıklarına personel desteği sağladı. Ümraniye Belediyesi, 04.03.2013 tarihli meclis kararına istinaden 5393 sayılı Belediyeler kanunun 9, 67 ve 75’inci maddeleri gereğince ilçedeki muhtarlıkların bilgi işlem ve sekreter hizmetlerinde kullanılmak üzere personel hizmet alım işi ile tüm mahalle muhtarlarına personel alımı sağlayarak muhtarlıkların hizmet kalitesini arttırmayı hedefliyor.

Ümraniye Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen tanışma toplantısında muhtarlılıklarda bilgi işlem ve sekreterlik hizmetlerini gerçekleştirecek olan personelle bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, muhtarlıklarda çalışacak personelle bir süre sohbet etti ve görev tanımları hakkında bilgi verdi. Başkan Hasan Can muhtarlıklarda çalışacak olan personele görevinde başarılar diledi. Bu hizmetin tüm Ümraniye’ye hayırlı olmasını da temenni etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık