Ana Sayfa Gündem Ümraniye Belediyesi cadde ve sokakların aydınlatmalarını yeniliyor

Ümraniye Belediyesi cadde ve sokakların aydınlatmalarını yeniliyor

Ümraniye Belediyesi malzeme desteği sağlayarak, AYEDAŞ işbirliği ile Ümraniye’de bulunan cadde ve sokaklardaki eksik aydınlatmaları tek tek tespit ederek yeniliyor.

Giriş Tarihi: 20 Haziran 2013 Perşembe 08:09
Ümraniye Belediyesi cadde ve sokakların aydınlatmalarını yeniliyor
Birçok hizmeti hayata geçiren Ümraniye Belediyesi şimdi de vatandaşlara daha iyi hizmet vermek için, Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. işbirliği ile Ümraniye’de bulunan cadde ve sokaklardaki eksik aydınlatmaları tek tek tespit ederek yeniliyor. Bu kapsamda Ümraniye Belediyesi Hizmet Binası önünde düzenlenen programa; Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AYEDAŞ Anadolu Yakası Genel Müdürü Mükremin Çepni, AYEDAŞ Anadolu Yakası Genel Müdür Yardımcısı İrfan Dinçay, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve ekipler katıldı.

BAŞKAN HASAN CAN, “ ÜMRANİYE’Yİ AYDINLATIYORUZ”

Ümraniye’ye hizmet etmek için birçok kurum ve kuruluşlara destek olduklarını belirten Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Yaptığımız çalışmalarla Ümraniye’nin vizyonunu değiştirerek modern ve çağdaş bir kente dönüştürdük. Görev süremiz boyunca yaptığımız hizmetlerin kaliteli ve kalıcı olması için ayrı bir çaba gösterdik. İlçemizin tüm cadde ve sokaklarını asfaltladık, Ümraniye’yi prestij caddelere kavuşturduk. Şimdi de Ümraniye’nin Cadde ve sokaklarında aydınlatmaları çalışmayan direklere malzeme desteği vererek AYEDAŞ işbirliği ile Ümraniye’yi aydınlatıyoruz. Bu hizmetler bize mutluluk ve azim veriyor. Ümraniye için bundan sonra da geceli gündüzlü çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

 YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık