Ana Sayfa Gündem Ümraniye Belediyesi 65 Çiftin Nikâhını Kıydı

Ümraniye Belediyesi 65 Çiftin Nikâhını Kıydı

Ümraniye Belediyesi’ne, 12.12.2012 tarihi için nikâh başvurusu yapan 65 çiftin nikah töreni yapıldı. Çiftlerden bazılarının nikâhlarını Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Eminmollaoğlu ve Mustafa Küçükkapdan kıydı.

Giriş Tarihi: 16 Aralık 2012 Pazar 08:32
Ümraniye Belediyesi 65 Çiftin Nikâhını Kıydı
Ümraniye Belediyesi’ne, aylar önce 12.12.2012 tarihinde nikahlarının kıyılması için başvuran 65 çift, bu özel günde nikah kıymanın mutluluğunu yaşadı. Mutlulukları yüzlerinden okunan çiftler için Ümraniye Belediyesi Nikah Sarayı’nda yapılan nikah törenine Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Eminmollaoğlu ve Mustafa Küçükkapdan, nikahı kıyılacak olan çiftlerin yakınları katıldı.
Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Eminmollaoğlu 12.12.2012 saat 12.12’de Erdal Kalyoncuoğlu – Hülya Çetinkaya Çiftinin nikahını kıydı. Ailenin, toplumun temeli olduğu ve geleceğinin aile temellerinin sağlamlığına bağlı kaldığını belirten ve çiftlere mutluluklar dileyen Başkan Yardımcısı Mahmut Eminmollaoğlu, çiftlere bir yastıkta uzun ömür geçirmeleri için temsili bir yastık ve çeşitli hediyeler verdi. Serkan Duman-Damla Şakar, Bünyamin Yıldız-Özgür Orgorun çiftlerinin nikahını da Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan kıydı. Çiftlere mutluluklar dileyen Küçükkapdan, mutlu bir ömür geçirmeleri için temsili bir yastık ve çeşitli hediyeler verdi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık