Ana Sayfa Pendik TÜRK TELEKOM'UN DEV KAMPANYASI KALICI HALE GELDİ

TÜRK TELEKOM'UN DEV KAMPANYASI KALICI HALE GELDİ

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un büyük ilgi gören “7’den 7’ye Bedava Kampanyası”, müşterilerden gelen yoğun talep üzerine tarife özelliği haline geldi. Böylece Türk Telekom hattı olan tüm bireysel müşteriler herhangi bir başvuru veya ek ücret olmadan akşam 7'den sabah 7'ye kadar evden, ev ve iş telefonu numaralarını ücretsiz arayabilecek. Bu imkan hem şehiriçi hem de şehirlerarası numaraları ararken geçerli olacak.

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2012 Salı 13:07
TÜRK TELEKOM'UN DEV KAMPANYASI KALICI HALE GELDİ
Akşam 7 Sabah 7 arası bedava

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un 30 farklı tarifeden  faydalanan yaklaşık 13 milyon bireysel müşterisi, ev telefonundan yapacakları şehir içi ve şehirler arası görüşmelerini akşam 7 sabah 7 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom İstanbul II. Bölge Müdürü Ömer Yıldız ‘Müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunma vizyonumuz ve müşteri odaklı yaklaşımımız doğrultusunda 2010 yılında bireysel müşterilerimize akşam 7’den sabah 7’ye Bedava Kampanyası’nı sunduk. Kampanyamız müşterilerimizden yoğun ilgi gördü ve beğenilerini kazandı. Nisan ayında 2011 yılı sonuna kadar uzatma kararı aldığımız kampanyamızdan 2011 yılında ayda 9 milyondan fazla Türk Telekom müşterisi yararlandı. Türk Telekom olarak müşterilerimizin sesini dinledik ve onların beklentileri doğrultusunda büyük beğeni kazanan bu kampanyayı kalıcı hale getirdik.  Tüm müşterilerimize hayırlı olmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık