Ana Sayfa Gündem Topaloğlu, Çekmeköy’e belediye başkan adayı

Topaloğlu, Çekmeköy’e belediye başkan adayı

Ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu, Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı.

Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2013 Perşembe 04:36
Topaloğlu, Çekmeköy’e belediye başkan adayı
6 Yıl önce Çekmeköy'e yerleşen Mustafa Topaloğlu, "Çekmeköy'de oturan arkadaşlarla birlikte buranın havası beni çekti. Çeken taraf olunca da işler değişti. 6 Yılda Çekmeköy'de çok şey gördüm. Gördüklerimi dikkate alırsak eğer, Kendi projelerimi hayata geçirmek için belediye başkan adayı olduğumu açıklıyorum" diye konuştu.

SANAT CAMİASINDAN NE KADAR KİŞİ İKAMET EDİYOR...

İstanbul'un genç ilçesi olan Çekmeköy aslında çok güzel bir ilçedir diyerek konuşmasına başlayan Mustafa Topaloğlu, "Çekmeköy'ün gerçek anlamda otel ilçe olmasını istiyorsanız eğer sanat camiasını buraya çekmeniz gerekmektedir. İlçemizde sanat camiasından ne kadar kişi ikamet etmektedir. Sanatçının olması demek ilçenin vizyonunun tamamen değişmesi anlamına gelmektedir. Bu nedenle dünyanın daha doğrusu evrenin kabullenebileceği projelerimi hayata geçirmek için aday olduğumu açıklıyorum" diye belirtti.

YÖNETİMDEN OLDUĞU KİŞİLER SÖYLEDİ CİDDİYE ALMADIM...

Vatandaşların alkışları arasında adaylığını açkılayan Topaloğlu, "Siyasi partilerde olupta yetki tam yetki sahibi olmayanlar gelip aday olmamı istediler. Ak Parti'si, CHP'si ve MHP'sinin ilçe yönetimlerinde olan kişiler sürekli olarak görüşme talebinde bulunuyorlar. Sadece Çekmeköy değil çeşitli ilçelerden de evime ve iş ortamlarıma geliyorlar. Lakin onların ne kadar ciddi olduklarını kestiremediğim için gerekli cevabı veremedim. İl başkanları bu konuda kesin aday olabileceğimi söyleselerdi ve kendi isteklerime olur cevabını verirse o zaman neden olmasın derdim. Görüşmeler sürüyor. Bu durumda şimdiden adaylığımı açıklıyorum" şeklinde belirtti.

SİTNEY, HOLLYWOOD GİBİ YER OLMASI İÇİN...

"Sayın Topaloğlu, daha aday adayları tam belli olmazken siz adaylığınızı nasıl açıklıyorsunuz?" sorusuna Mustafa Topaloğlu; "Doğrudur ben adaylığımı açıklıyorum. Şaka da değil, gerçekten adayım. Çekmeköy'den Bağımsız Belediye Başkan Adayıyım. Kendi projelerimle, dünya projeleriyle adayım. Unutmayın ki bugün Hollywood, Paris, Bwerliyhs, Atina, Sitney gibi yerler neleriyle meşhur. İşte, Çekmeköy'de böyle olmak zorundadır. Bu da sanat, moda ve eğlence merkezlerinin kurulmasıyla meşhur olmuştur. Turizmde patlama yaşatmıştır. Türkiye'de bunu yapan kaçtane yerimiz var. Bir, Beyoğlu'muz vardı 'Tencere Tava' olayıyla orayı da bitirdik. İşte Çekmeköy'ü böyle bir yer yapmanın her zaman istihdamından tutun ekonomisine varana kadar yaşam tarzını da değiştirir. İşte buranın eksiği budur. Bunun için adayım. Açıkladım projelerimin devamını da anlatmaya devam edeceğim" diyerek konuşmasını tamamladı.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık