Ana Sayfa Sultanbeyli TEDAŞ: SÖKTÜ, YIKTI, KIRDI ve GİTTİ

TEDAŞ: SÖKTÜ, YIKTI, KIRDI ve GİTTİ

TEDAŞ’tan sorumsuzluk örneği. Sultanbeyli Battalgazi Mahallesi Selçukhan Caddesinde elektrik çalışması sırasında sokakların isimlerini gösteren levhaları söken TEDAŞ, iş bittikten sonra hiçbir tabelayı yerine dikmedi. Milletin parasıyla yapılan sokak levhaları TEDAŞ’ın sorumsuzluğu yüzünden kırıldı, yamuldı ve çoğu sokak ismi levhası çalındı.

Giriş Tarihi: 5 Ekim 2011 Çarşamba 11:22
TEDAŞ: SÖKTÜ, YIKTI, KIRDI ve GİTTİ
BARİ ÇALINMASA….

 

Sultanbeyli Battalgazi Mahallesi Selçukhan Caddesinde elektrik çalışması yapan TEDAŞ, kaş yapayım derken göz çıkardı. Çalışma sırasında sokak levhalarını söken TEDAŞ, iş bittikten sonra sokak levhalarını ulu orta yere bırakıp gitti. Kaderine terk edilmiş olan sokak levhaları kırıldı, yamuldu ve eğilmiş bir vaziyette yolların kenarında duruyor. Çoğu kullanılamayacak hale gelen levhalar çalınma riski ile karşı karşıya.

 

NE DE OLSA MİLLETİN PARASI

 

Daha geçen yıl onlarca para harcanarak yapılan sokak levhaları, sorumsuzluk yüzünden perişan olmuş vaziyette. Milletin vergileriyle yapılan bu tür hizmetler korunmadığı sürece bu halka ekstra külfet çıkartıyor. Sultanbeyli Belediye yetkililerinin bu konuya eğilmelerini kamuoyu adına istiyoruz. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık