Ana Sayfa Sultanbeyli Sultanbeyli’nin yeni mekânı Grand Asya hizmete girdi

Sultanbeyli’nin yeni mekânı Grand Asya hizmete girdi

İşadamları Nadir ve Mehmet Çetinkaya kardeşler, Fatih Bulvarı üzerinde açtığı Grand Asya Pastanesi Sultanbeyli’lilere hizmet vermeye başladı. Pastanenin açılışı Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin tarafından yapıldı.

Giriş Tarihi: 20 Şubat 2014 Perşembe 13:39
Sultanbeyli’nin yeni mekânı Grand Asya hizmete girdi
AÇILIŞI BAŞKAN KESKİN YAPTI

Pastanecilik sektöründen gelen İşadamları Nadir ve Mehmet Çetinkaya kardeşler, Sultanbeyli’ye yeni bir mekân kazandırdı. Grand Asya ismi ile hizmete giren pastane görkemli bir tören ile hizmete girdi. Sultanbeyli halkının damak tadına hitap edecek olan Grand Asya’nın açılışı Cuma günü gerçekleşti. Pastanenin açılışını Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin yaptı. Açılışa Başkan Keskin’in yanı sıra çok sayıda işadamı ve vatandaş katıldı. Açılışta kısa bir selamlama konuşması yapan Başkan Keskin, açılan mekânın ilçeye hayırlı uğurlu olmasını diledi. Daha sonra kurmaylarıyla birlikte Grand Asya Pastanesini gezen Keskin, İş adamları Nadir ve Mehmet Çetinkaya kardeşlerden pastane ile ilgili bilgi aldı. Pastanecilik sektöründe yetiştiklerini dile getirerek Grand Asya hakkında bilgi veren Nadir Çetinkaya: “yıllardır pastanecilik sektöründeyiz. Aile ile bütünleşen bu sektörde yıllardır halkımıza hizmet veriyoruz. Grand Asya ile sektörde büyüme karar verdik. Pastanemizde ürettiğimiz her ürün kendimize ait. Damak tadına hitap ettiğimizi çok iyi biliyor ve bu anlamda ürünler üretiyoruz” dedi.

ARIKAN DA ZİYARETİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Grand Asya Pastanesinin açılışı sırasında önceden belirlenmiş başka bir programa katılmak zorunda kalan Saadet Partisi Sultanbeyli Belediye Başkan adayı Avukat Halil İbrahim Arıkan ve çalışma arkadaşları gün içerisinde Grand Asya Pastanesine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İşletme sahipleri Nadir ve Mehmet Çetinkaya kardeşler, başkan adayı Halil İbrahim Arıkan’a işletmeleri ile bilgiler verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık