Ana Sayfa Sultanbeyli Sultanbeyli’de Başkan Keskin’in programlarına yoğun ilgi

Sultanbeyli’de Başkan Keskin’in programlarına yoğun ilgi

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in düzenli olarak yürüttüğü mahalle, meslek grupları ve ev toplantıları devam ediyor. Tüm toplantılarda Başkan Keskin’e çok yoğun bir ilgi gösteriliyor. Yeni dönemde yeniden aday olan Başkan Keskin, şimdiye kadar halkla geliştirdiği iyi ilişkiler ve Sultanbeyli’de hayata geçirdiği projelerle her kesimin büyük sevgisini kazanmış durumda.

Giriş Tarihi: 20 Şubat 2014 Perşembe 14:17
Sultanbeyli’de Başkan Keskin’in programlarına yoğun ilgi
2009 yılında Sultanbeyli Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Hüseyin Keskin, hemen akabinde insan odaklı yönetim anlayışını hayata geçirmişti. Bu anlayışın gereği olarak Hüseyin Keskin, Sultanbeyli halkını yönetimin merkezine koyan ve onlara kulak veren bir anlayışla 5 sene boyunca büyük başarılara imza atarak, Sultanbeyli’nin hayal projelerini hayata geçirdi.

Her kesimin başkanı

İstişareye büyük önem veren Keskin’in bu tutumu, yerel seçimlere az bir vakit kala Sultanbeyli’nin her kesiminden ona destek yağmasını sağladı. Mahalle toplantıları, meslek grubu toplantıları ve ev toplantılarında Sultanbeyli halkı Hüseyin Keskin’e büyük bir ilgi gösteriyor ve çalışmalardan duyulan memnuniyeti dile getiriyor.

Her mahallenin sokak sokak meseleleri hakkında bilgi sahibi olan Keskin, vatandaşların tüm soru ve sorunlarına kulak vererek çözülmesi adına hemen girişimlere başlıyor.

Mahalle toplantılarına ara vermeden devam eden Hüseyin Keskin, bu istişare toplantılarını ilçede yaptığı ziyaretler ve saha gezileriyle de zenginleştiriyor. Şubat ayı içinde, Necip Fazıl, Hasanpaşa ve Yavuz Selim mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Keskin’in tüm programları başka ilçelerde bile örneğine az rastlanacak kadar yoğun bir ilgiye sahne oluyor. Keskin şimdiye kadar herhangi bir ayrım gözetmeksizin her kesimin sorunlarını dinledi ve çözüm için girişimlerde bulundu.

Mahalle toplantıları devam ediyor

Başkan Keskin’in düzenli olarak her sene gerçekleştirdiği mahalle programları şu anda devam ediyor. Keskin bunun dışında meslek gruplarıyla da bir araya geliyor ve onlarla istişare ederek 5 yıllık dönemde yapılan çalışmaları paylaşıyor. Ev ziyaretleri de yine hız kesmeden devam ediyor.

Mülkiyette süreci paylaşıyor

Toplantılarda Hüseyin Keskin, katılımcılara mülkiyet çalışmalarıyla ilgili süreci de anlatıyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetle iyi diyalogları sonucunda 50 yıllık 2B konusunun başarıyla çözülmesini sağlayan Keskin, şimdi hisseli parseller konusunda sona yaklaşıldığı müjdesini veriyor. Keskin, bu toplantılarda dedikodular sonucu kafası karışan vatandaşların da sorularını yanıtlayarak onların içlerini rahatlatıyor.

Projeleri yerinde inceliyor

Şimdiye kadar başta TEM olmak üzere Sultanbeyli’nin hayal projelerini hayata geçiren Keskin, devam eden projeleri de titizlikle takip ediyor. Keskin bu uygulamayla ilçede devam eden projeleri de yerinde inceliyor. 23 yıllık hayal olan Gölet Projesi’ni hemen hemen her fırsatta inceleyen ve yetkililerden bilgiler alan Keskin, ilçenin en büyük ihtiyacı olan 400 yataklı devlet hastanesinin çalışmalarını da titizlikle takip ediyor. 

Başkan Keskin, semt pazarlarını gezip pazar esnafıyla ve alışverişe gelen vatandaşla Sultanbeyli üzerine sohbet ediyor. Sıcak diyalogların yaşandığı ziyaretlerde, merak edilen konularda vatandaşlara bilgi veren Başkan Keskin’e ilgi büyük oluyor. 

Her kesim, Keskin üzerinde hemfikir

Belirli aralıklarla Kent Meydanı ve alışveriş merkezlerinde dolaşan Keskin, ilçe gençleriyle sohbet etmeyi de ihmal etmiyor. Sultanbeyli için önemli bir yere sahip memleket dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarını sık sık ziyaret eden Keskin, ilçede yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verirken, halkın talep ve önerilerini dinleme fırsatı buluyor. 

Tüm bu çalışmalarıyla Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Sultanbeyli’de üzerinde her kesimin hemfikir olduğu bir başkan olarak ön plana çıkıyor. Sultanbeyli halkı, ilçenin çehresini değiştiren Keskin’e desteklerini her fırsatta dile getiriyorlar ve beklentilerini kendisiyle paylaşıyorlar.

Vizyon projeler yolda

Sultanbeyli’de hizmetin çıtasını yukarılara taşıyan Başkan Keskin, yerel seçimler için yeni vizyon projeleri de çok yakında Sultanbeyli halkıyla paylaşmaya ve onların bu desteğinin bu şekilde karşılığını vermenin hazırlıklarını yapıyor. Alınan bilgilere göre ilk dönemi Sultanbeyli’nin acil ve kangren olmuş sorunlarını çözerek geçiren, üzerine Gölet gibi vizyon projeleri gerçekleştiren Keskin, bu kez Sultanbeyli’yi gelişmiş ilçelerin de önüne geçirmeye hazırlanıyor. Keskin’in yeni dönem projelerinin ilçeyi çağ atlatacak büyük vizyon projelerden oluştuğu belirtiliyor ve  bu projeler ilçe halkı tarafından merakla bekleniyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık