Ana Sayfa Sultanbeyli Sultanbeyli Sivaslılar Derneği 7. Olağan Kongresini Yaptı.

Sultanbeyli Sivaslılar Derneği 7. Olağan Kongresini Yaptı.

6 Şubat Cumartesi günü dernek merkezinde yapılan kongreye çok sayıda davetli katıldı.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2011 Salı 11:37
Sultanbeyli Sivaslılar Derneği 7. Olağan Kongresini Yaptı.
 

Dernek başkanı Müslim Çandır, kongre öncesi yaptığı selamlama konuşmasında davetlilere teşekkür ederek, “2009 yılında yine bu günlerde sizlerin tercihiyle çıkmış olduğumuz hizmet yarışında ekip olarak sizlere hizmet etme adına gerektiğinde ailemizden, çoluk çocuğumuzdan ve işimizden yaptığımız fedakârlıklarla bu günlere geldik. Bu gün yeni bur kan değişikliği ile sizlere hizmet etmeye talibiz. Yerinde ve haklı eleştirileriniz ve teklifleriniz doğrultusunda sizlerden alacağımız güç ve destekle önümüzdeki günleri birlikte planlamak istiyoruz” dedi.

Çandır, ekip olarak başarılı hizmetler Gerçekleştirdiklerine inandıklarını belirterek, yeniden hizmete talip olduklarını ve geçen dönem planlayıp da yetiştiremedikleri Halk eğitim merkezi ile koordineli olarak meslek eğitimi çalışması, Çanakkale gezisi ve boğaz turu etkinliklerini de yeni dönemde planladıklarını ve bu hizmetleri de yeni dönemde gerçekleştirdiklerini belirtti.

Çok sayıda davetli katıldı

Kongreye, BBP Sultanbeyli ilçe başkanı Müjdat Durak, MHP Sultanbeyli ilçe başkanı Ümit Gürbüz, SP ilçe başkanı İsmail Yılmaz, ve il yön. Kur üyesi H. İbrahim Arıkan, Saadet Partisi il yön. Kur. Üy. Zekai Çınar, BBP Sancaktepe ilçe başkanı Veysel Kurt, CHP Sultanbeyli ilçe başkanı Hayati Bozkaya, SİDEF Gn. Başkanı Zeki Bulut, Dernek başkanları Sebahattin Polat, Lisan Çandır, Ak Parti ilçe başkan yardımcısı Abdullah Yüksel, İst. Sivaslılar dernek başkan yrd. Yücel Aydın, Halk müziği sanatçıları Yıldıray Tütüncü ve Mustafa Akkuş, Belediye meclis Üyesi Tekin Şeyhoğlu, Belediye meclis. Üyesi Süleyman Çelik, Dr. Hüseyin Kaplan, Mahalle muhtarları ve dernek üyeleri katıldı.

Seçimler sonucunda Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu asıl: Müslim Çandır, Sinan Aydoğar, Bekir Yılmaz, Kasım Uluk, İsmail Demir, Adnan İşlek, Nihat Demir, E. Tarık Dündar, Kadir Karakoç, Arif Aklama

Denetleme kurulu asıl: Yusuf Çandır, Zekai Çınar, İbrahim Doğan

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık