Ana Sayfa Sultanbeyli Sultanbeyli Saadet’in Vekil Adayları

Sultanbeyli Saadet’in Vekil Adayları

Saadet Partisi (SP) Sultanbeyli İlçe başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda Sultanbeyli’den İstanbul 1. Bölge milletvekili adayları olan isimler kamuoyuna tanıtıldı.

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2011 Çarşamba 14:31

Sultanbeyli Saadet’in Vekil Adayları
Sultanbeyli İlçe binasında düzenlenen toplantıya İlçe Başkanı İsmail Yılmaz, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve aday adayları katıldı. Saadet Partisi'nin siyaset ve hayat görüşü bakımıyla diğer partilerden farklı olduğunu ve bu farkı aday adaylarının tanıtımında da gösterdiğini belirten Başkan İsmail Yılmaz, “Türkiye de 12 Haziran’da yapılacak genel seçim süreci hızla devam etmektedir. Saadet partisi de seçime hazırlık çalışmalarını çok yoğun bir şekilde sürdürüyor ve seçime en hazırlıklı parti saadet partisidir. Bu bağlamda önümüzdeki dönemde Türkiye’yi yönetecek kadroları olacak milletvekillerini belirlemek için yapılan çalışmada Sultanbeyli’den de biri bayan olmak üzere 6 kişi başvurdu ve genel merkezimiz tarafından 3 kişi aday olarak belirlendi.

Saadet partisinden aday adayı ve aday olmak elbette önemli bir ayrıcalıktır. Başvuruda bulunan bütün kardeşlerimiz bu görevi hakkıyla yerine getirecek inanç, azim, bilgi, tecrübe, kabiliyet ve milli görüş şuuruna sahiptirler. Kendilerini tebrik ediyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyorum. Kesin adayları belirleyen nihai karar mercii genel başkan ve başkanlık divanıdır. Bu seçim Türkiye’yi kim yönetsin değil, hangi zihniyet yönetsin seçimidir. Saadet dışındaki sistem partilerine oy vererek Siyonizm’in kurduğu ırkçı, işgalci, küresel, köle düzenine hizmet etmeye ve yok olmaya doğru gitmeyi mi seçecek?

Milli görüşün tek temsilcisi Saadet Partisine oy vererek Yaşanabilir Türkiye, Lider Ülke Yeniden Büyük Türkiye, hakka ve adalete dayalı Yeni Bir Dünya hedefine doğru gitmeyi mi seçecek?

Bizler bütün milli görüş teşkilatları olarak aday adaylarımız olarak bütün herkese bu hakikati anlatmaya devam edeceyiz. Aziz milletimiz elbette saadeti seçecektir. Saadet bozuk sistemi değiştirmek üzere geliyor. Saadetle bolluk ve bereket geliyor.

Aday adayı müracaatlarındaki ilgi, istek ve heyecan saadette bir baraj sorunu olmadığının ispatıdır. Bütün aday adaylarımızı tekrar tebrik edip başarılar dilerken bu seçimlerin milli görüşün iktidarına ve adil bir dünyanın kurulmasına vesile olmasını diliyorum.

İşte Saadet Partisinden Aday Vekiller

Av. Halil İbrahim Arıkan:

1966 Sivas doğumlu. İlk ve ortaokulu Sivas'ta okudu. 1984 İstanbul Kuleli Askeri Lisesi, 1988 İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. 1997 yılına kadar hakimlik yaptı. 2002 yılına kadar İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hukuk Müşavirliği'nde görev yaptı. 2002 yılından bu yana serbest avukat olarak çalışıyor. İyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca biliyor. Bazı özel eğitim şirketleri bünyesinde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi personeli ile bazı ilçe belediyeleri personeline Belediye Mevzuatı ve İmar Hukuku dersleri verdi. Sultanbeyli'de oturuyor. Evli, 3 çocuk babası. Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Teşkilatında, Yönetim Kurulu Üyeliği, Eğitim Birim Başkanlığı ve Siyasi İşler Birim Başkanlığı görevlerinde bulundu. 22 Temmuz 2007 Milletvekili Genel Seçimlerinde Saadet Partisi İstanbul 1. Bölge milletvekili adayıydı. Geçtiğimiz dönem Saadet Partisi Sultanbeyli Belediye Başkanı adayıydı

Zafer ÖZBEK:

1968 yılı Niğde doğumlu. İlköğretimi Niğde-Çardak Köyü’nde, ortaokulu ve liseyi Niğde-Merkezde okudu. 1990 yılında Çukurova Üniversitesi’nden Makine Mühendisi olarak mezun oldu. Birçok özel şirkette çalıştı. Şu an İGDAŞ’ta kontrol mühendisi olarak görev yapmakta.

Dicle ŞİT:

1973 yılında Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde doğdu. İlköğrenimini ve Liseyi Bismil’de tamamladı. 1992 yılında Bismil Halk Eğitim Merkezi’nde öğretmen olarak görev yaptı. 1993 yılında Refah Partisi Kocaeli İl Kadın Kollarında eğitim başkanlığı ve İl Başkan yardımcılığı yaptı. 1994-1999 yılları arasında Konya Refah Partisi İl Kadın Kolları Teşkilat Başkanı ve İl Başkan Vekili oldu. Ayrıca Konya Karatay Belediyesi Sağlık İşleri’nde çalıştı. Şuan, Saadet Partisi Sultanbeyli Kadın Kollarında ilçe başkanlığı görevini yürütmekte. Evli ve 2 çocuk annesi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık