Ana Sayfa Sultanbeyli Sultanbeyli Kent Meydanı ve Merkez Camii yeniden düzenleniyor

Sultanbeyli Kent Meydanı ve Merkez Camii yeniden düzenleniyor

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in her alanda vizyon projeleri bulunuyor. Başkan Keskin, yeni döneminde Sultanbeyli Merkez Camii’ni düzenlemeyi ve ilçeye kapalı otopark kazandırmayı planlıyor.

Giriş Tarihi: 18 Mart 2014 Salı 10:01
Sultanbeyli Kent Meydanı ve Merkez Camii yeniden düzenleniyor
Sultanbeyli’nin özlemle beklediği projeleri tek tek hayata geçiren Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in her alanda vizyon projesi bulunuyor. Üniversiteden Eğitim Kampüslerine, Metro’dan Teleferik projelerine varana kadar Sultanbeyli’yi yeni yatırımlarla tanıştıracak olan Başkan Keskin, ilçenin değişmesine yine katkı sunacak. Bu projeler arasında yer alan kent meydanı ve merkez camii projesi, katlı otopark projesi ve kongre ve gösteri merkezi projesi şimdiden vatandaşları heyecanlandırdı.

Ne Diyor?

Yeni Kent Meydanı ve Merkez Camii Projesi

Merkez Camii ve Hasan Ali Yücel İlkokulu’nun bulunduğu alana inşa edilecek yeni cami ve etrafında yapılacak meydan düzenlemeleri ile Sultanbeyli kent meydanını daha kullanışlı bir hale getirmeyi planlayan Hüseyin Keskin,  böylece ilçenin en önemli meydanını ilçenin vitrini olacak bir görüntüye kavuşturacak.

Neyi Amaçlıyor?

Başkan Keskin bu projeyle Sultanbeyli’nin kent meydanını daha kullanışlı hale getirmeyi hedefliyor. Vatandaşlar için yeni alanların yapılacağı yeni kent meydanı, Sultanbeyli’nin görüntüsüne katkı sunacak şekilde dizayn edilecek.

Ne Diyor?

Kapalı Otopark Projeleri

İlçe merkezinde, Fatih Bulvarı’nın kuzeyinde ve güneyinde 2 kapalı otopark inşa edeceğiz. Böylece ilçe merkezimizde yaşanan park sorununa köklü bir çözüm getireceğiz.

Neyi Amaçlıyor?

İlçe genelinde yaşanan otopark problemini sona erdirecek olan yeni kapalı otoparklar projesi, Sultanbeyli’nin bu noktadaki önemli bir eksiğini geride bırakmasını sağlayacak.

Ne Diyor?

Kongre ve Gösteri Merkezi Projesi

Sultanbeyli’de ekonomik ve sosyal hayatı geliştirmek amacıyla bir kongre ve gösteri merkezi inşa edilmesi de projeler arasında. Keskin, bu merkezle çeşitli sektörlerin ve STK’ların önde gelen işadamları ve yöneticilerinin Sultanbeyli’ye getirmeyi ve ilçeye yeni yatırımlar kazandırmayı planlıyor.

Neyi Amaçlıyor?

Kongre ve gösteri merkeziyle Başkan Keskin, Sultanbeyli’ye yeni bir vizyon kazandırmış olacak. İlçeyi bu projeyle ekonomik olarak da kalkındırmayı hedefleyen Başkan Keskin Sultanbeyli’nin değer kazanmasını sağlayacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık