Ana Sayfa Sultanbeyli Sultanbeyli Halkı Ahmet Selçuk İlkan’la coştu

Sultanbeyli Halkı Ahmet Selçuk İlkan’la coştu

İstanbul, Sultanbeyli ilçesinde 19 Ocak 2013 Cumartesi günü Şair Ahmet Selçuk İlkan ve Özel Orkestrası “Ölümsüz Şarkıların Unutulmaz Şairi” başlığı ile bir konser verdi.

Giriş Tarihi: 22 Ocak 2013 Salı 04:56
Sultanbeyli Halkı Ahmet Selçuk İlkan’la coştu
Sanat Yönetmeni Vedat Küçükbingöl tarafından düzenlenen konser Sultanbeyli halkına keyif dolu bir gece yaşattı. İş adamı ve halk müziği sanatçısı Yılmaz Aydemir’in büyük desteği ilegerçekleştirilen konser, Sultanbeyli Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde yapıldı.  Ahmet Selçuk İlkan ve Özel Orkestarası’na Sultanbeyli halkı yoğun ilgi gösterdi.

Sultanbeyli Belediyesi’nin mekan sponsorluğunu yaptığı konsere Avrupa Göz Hastanesi, Mahtaroğlu Et, Şirin Grup Sigorta, Java Gençlik Giyim, Koçlar Pide Salonları, Sayanlar Alüminyum, Astelkom, Ensarioğlu Galeri, Samet Metal, Çözüm Dergisi Dershaneleri, Mega Söve ve İzolasyon ile Çağdaş İnşaat sponsor oldular. Programın açılış konuşmasını yapan Sanat Yönetmeni Vedat Küçükbingöl etkinliğe katkıda bulunan kişi-kurum ve misafirlere teşekkür konuşması ile başlayarak Belediyenin etkinliğe yeterince destek vermediğine işaret etti. Konuşmasının devamında Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın İsmail Erdem’e gönderdikleri çelenkten dolayı teşekkürlerini ileten Küçükbingöl, yoğun alkışlar altında duayen şair Ahmet Selçuk İlkan’ı sahneye davet etti. Birbirinden değerli şiirlerini seslendiren Ahmet Selçuk İlkan ve Özel Orkestrası izleyicileri hem duygulandırdı, hem ağlattı hem de güldürerek eğlendirdi. Yılmaz Aydemir’i sahneye davet eden usta şair Sultanbeyli’de mükemmel bir sesin izleyicilerle buluşmasını sağladı. Aydemir seslendirdiği parçalarla izleyicilerden yoğun alkış aldı. Etkinlik Şair Ahmet Selçuk İlkan ve Özel Orkestrası’nın dakikalarca ayakta alkışlanması ile sona erdi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık