Ana Sayfa Sultanbeyli Sultanbeyli AK Parti eski Gençlik Kollarının vefa buluşmaları devam ediyor

Sultanbeyli AK Parti eski Gençlik Kollarının vefa buluşmaları devam ediyor

Geçtiğimiz dönemde Sultanbeyli’de önemli çalışmalara imza atan ve son kongrede çeşitli oyunlarla devre dışı bırakılan Sultanbeyli AK Parti eski Gençlik Kolları üyeleri dayanışmayı elden bırakmıyor. Her ay değişik bir organizasyonla bir yerde toplanan eski gençlik kolları üyeleri, bu ayda sabah kahvaltısı programında bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 13 Haziran 2012 Çarşamba 13:06
Sultanbeyli AK Parti eski Gençlik Kollarının vefa buluşmaları devam ediyor
KAHVALTININ MENÜSÜ: DOSTLUK, ARKADAŞLIK ve VEFA

Görevleri süresinde sürekli gündemde olan ve yaptıkları olumlu çalışmalarla Sultanbeyli halkının gönlünü kazanan AK Parti eski Gençlik Kolları üyeleri, bugünlerde yine gündeme gelmeye başladı. Kongrede çeşitli ayak oyunlarına maruz kalan ve bir nebze olsun siyasetten uzaklaşan gençler, bugünlerde değişik organizasyonlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Eski Gençlik Kolları Başkanı Muammer Aykut başkanlığında toplanan gençler, Pazar sabahı kahvaltı programında bir araya geldi. Yapılan kahvaltı sonrası hasret giderildi ve bundan sonraki süreçte sosyal anlamda ne tür programlar yapılacağı masaya yatırıldı. Kahvaltı sonrası kısa bir selamlama konuşması yapan eski gençlik kolları başkanı Muammer Aykut, “Bugün aynı masa etrafında kahvaltı yapmaktan dolayı son derece mutlu oldum. Eskiden siyaset denen bir kavram bizi bir araya getiriyordu. Ama bugün bizi aynı masa etrafına toplayan duygu siyaset değil tamamen dostluğumuz, arkadaşlığımız ve vefamız. Önemli olan dostluk ve samimiyetin kazanmasıdır. Makamlar ve mevkiler gelip geçicidir. Bugün eğer, bizler bu masa etrafında arkadaşlığımız ve dostluğumuz vesilesi ile buluşabildiysek kazanan taraf biz olmuşuzdur. Ümit ediyorum ki, bu dostluğumuz, vefamız ve arkadaşlığımız uzun yıllar sürecektir” dedi.

 

SİYASET ÜSTÜ BİR DERNEK Mİ YOLDA?

Konuşmasının sonlarında sosyal bir dernekten söz eden ve Sultanbeyli halkının menfaatlerini koruyan bir derneğin kurulmasının öneminden bahseden Aykut, ramazan ayından sonra böyle bir çalışmanın olabileceği sinyalini de verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık