Ana Sayfa Sultanbeyli Sultanbeyli AGD'den Muhteşem 2 Yarışma

Sultanbeyli AGD'den Muhteşem 2 Yarışma

Anadolu Gençlik Dergisi Sultanbeyli Temsilciliği ve Eğitim Bir-Sen Sultanbeyli Temsilciliği birlikteliği ile organize edilen ve ikincisi düzenlenen ilköğretim ikinci kademe öğrencilerine yönelik “VEDA HUTBESİNİ GÜZEL OKUMA YARIŞMASI” ve lise öğrencilerine yönelik “PEYGAMBER EFENDİMİZE MEKTUP YARIŞMASI” müracaatları yoğun bir katılım gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2011 Çarşamba 14:16
Sultanbeyli AGD'den Muhteşem 2 Yarışma
        İki yüze yakın öğrencinin müracaat ettiği “Veda Hutbesini Güzel Okuma Yarışması”nın ön elemeleri 31 Mart, 5 ve 7 Nisan tarihlerinde Anadolu Gençlik konferans salonunda gerçekleştirildi. Velilerin de yoğun katılımıyla gerçekleştirilen ön elemeler, kıyasıya bir mücadele ve büyük bir heyecana sahne oldu. İlköğretim öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği ön elemeler sonucunda yirmi dört (24) öğrenci finallerde yarışmaya hak kazandı. Final yarışması 14 Nisan Perşembe günü, saat 17.00’de yine Anadolu Gençlik konferans salonunda gerçekleştirilecek. Finallere yoğun bir katılım olması bekleniyor.

        Ayrıca liseler arası düzenlenen “Peygamber Efendimize Mektup Yarışması” ilk defa olmasına karşın ciddi katılımla gerçekleştirildi. Mektupların jüri üyeleri tarafından değerlendirilmesinin ardından sonuçlar 21 Nisan tarihine kadar duyurulacak.

        Her iki yarışmanın da ödülleri 21 Nisan Perşembe günü Atlas Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan “Kutlu Doğum” programında, dereceye giren öğrencilere takdim edilecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık