Ana Sayfa Sultanbeyli Sultanbeyli Kars Derneğinden Budak’a Ziyaret

Sultanbeyli Kars Derneğinden Budak’a Ziyaret

Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Vefa Vedat Budak’ı hemşerileri yalnız bırakmadı. Sultanbeyli Kars-Ardahan-Iğdır Derneği, İlçe Milli Eğitim Müdürünü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2011 Salı 13:01
Sultanbeyli  Kars  Derneğinden Budak’a Ziyaret


BUDAK, ZİYARETTEN MEMNUN KALDI


Geçtiğimiz haftalarda Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Vefa Vedat Budak’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu bağlamda geçtiğimiz Cuma günü Sultanbeyli Kars-Ardahan-Iğdır Derneği, İlçe Milli Eğitim Müdürü Vefa Vedat Budak’ı makamında ziyaret etti. Yaklaşık kırk dakika süren ziyarette ilçe eğitimi ele alındı. Hemşerilerinin kendini yalnız bırakmadığı için memnun olduğunu söyleyen Budak; ‘Sultanbeyli’de göreve başladığım günden bu yana her bölgeden her camiadan insanlar ziyaretime geliyor. Bu benim ve kurumum adına sevindirici bir gelişme. Ayrıca, hemşerilerimin de toplu olarak şahsımı ziyaret etmeleri beni mutlu etmiştir’ dedi.

DESTEK OLMAYA HAZIRIZ

Sultanbeyli Kars-Ardahan-Iğdır Derneğinin kurulduğu günden bu yana görev yapmış olan tüm başkanların ziyarette bulunması dikkatlerden kaçmadı. Ziyarete kurucu Başkan Nihat Karakoç, sırasıyla görev yapan Atıf Karabacak, Yüksel Çelik, Mehmet Taş, Feridun Ayırkan’ın yanı sıra İşadamı Mehmet Gök, Sultanbeyli Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Murat Şit ve gazetemiz İmtiyaz Sahibi Recep Karakoç katıldı. Tanışma faslından sonra kısa bir açıklama yapan mevcut başkan Feridun Ayırkan: ‘İlçede bulunan eğitimin kalitesini yakından takip ettiklerini, bunu düzelte bilmek için vizyon sahibi idarecilere ihtiyaç olduğunu söyleyerek, hemşerilerinde bu ışığı gördüğünü ifade etti. Sultanbeyli’de yaşayan insanlar olarak ve ayrıca bir sivil toplum kuruluşu temsilcileri olarak ilçe eğitimine her zaman katkı verdiklerini ve bundan sonrada vermeye devam edeceklerini söyleyerek İlçe Milli Eğitim Müdürü Vefa Vedat Budak’a görevlerinde başarılar diledi. Ziyaret sonunda günün anlam ve önemine binaen ebru işlemeli sanatsal bir tablo hediye edildi. YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık