Ana Sayfa Gündem Semt konağı gidiyor ağız ve diş sağlığı geliyor

Semt konağı gidiyor ağız ve diş sağlığı geliyor

Sultanbeyli Ahmet Yesevi Mahallesi’nde yer alan Derviş Ali-Hesna Ceylan Semt Polikliniği’nin kapısına kilit vurulduğunu gazete manşetimizden ‘Kapatıyoruz’ diye eleştirmiştik.

Giriş Tarihi: 19 Temmuz 2013 Cuma 04:47
Semt konağı gidiyor ağız ve diş sağlığı geliyor
Gazetenin yayınlanmasından sonra Sultanbeyli Belediye yetkilileri gazetemize açıklama yaptı ve kapatılan Semt Polikliniği binasına Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yapılacağını söyledi.

Sultanbeyli’ye Diş Sağlığı Merkezi

Sağlık konusunda İstanbul ilçeleri arasında son sıralarda olan Sultanbeyli’de semt polikliniğinin kapatılmasının yanlış bir karar olduğunu dün sayfalarımıza taşımıştık. Manşetten duyurduğumuz haberde bölge esnafı ve mahalle sakinlerine söz hakkı vermiş ve kapatılan Semt Polikliniğinin yerine ne yapılacağını sorgulamıştık. Haberin gazetemizde yayınlanmasından sonra Sultanbeyli Belediyesi yetkililerinden gazetemize açıklama geldi. Yapılan açıklamada, ‘Ahmet Yesevi Mahallesinde şimdilik kapatılan Derviş Ali-Hesna Ceylan Semt Polikliniği’nin yerine Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açılacak. Belediyemiz, AK Parti İlçe Teşkilatı ve Devlet Hastanesi yönetimi uzun zamandır bu konu üzerinde çalışmaya yapıyordu. Şuanda sona gelinmek üzere. Yakın bir tarihte kapalı olan o binamıza Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açılacağı’ söylendi. Belediye yetkilisi öyle modern bir binanın boş bırakılmayacağını da sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık