Ana Sayfa Sancaktepe SANCAKTEPE BELEDİYESİN'DEN AYGAD’A DESTEK SÖZÜ

SANCAKTEPE BELEDİYESİN'DEN AYGAD’A DESTEK SÖZÜ

İstanbul Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği belediye başkanları ziyaretinin bir durağı da Sancaktepe oldu.

Giriş Tarihi: 23 Mart 2011 Çarşamba 07:38
SANCAKTEPE BELEDİYESİN'DEN AYGAD’A DESTEK SÖZÜ

Ziyarette Başkan Hakan Manici, derneğin 48 gazete sahibi olmak üzere 70 üyeden oluşmakta olduğunu belirterek, oluşturduğumuz haber havuzu ile İstanbul Anadolu Yakasında 2,5 milyon insana ulaşabiliyoruz, dedi.


Gazetecilerin sıkıntılarından bahseden ve bu sıkıntıların her geçen gün artmasından şikayetçi olan başkan Hakan Manici, bu sıkıntılarda bizleri ancak birlik ve beraberlik içerisinde olursak kurtulabiliriz. Bunu da şükürler olsun ki başardık, dedi.

Yerel Basın Güçlü Olmalı

Dernek başkanı Hakan Manici'nin konuşması sonrasında yerel basının önemini belirten Belediye Başkanı İsmail Erdem, İstanbul yerel basının zorlukları diğer yerel basınlara göre daha çok. Bu zorlukların üstesinden ancak bu şekilde dernekleşerek gelebilirsiniz. Bu dernekleşme geç kalmış ama güzel bir birlikteliktir.

Takip Ediyoruz

AYGAD 'ın çalışmalarını uzun süredir yakından ve takdirle izlediğini belirten Başkan İsmail Erdem, çok güzel çalışmalar içerisindesiniz. Sizleri yakından takip ediyoruz. Bu güzel çalışmalarınıza da, bu iyi niyetinize de Sancaktepe Belediyesi olarak her türlü desteği sunacağımızı belirtiyorum, dedi

Yönetim Kurulu Hazır Bulundu

Sancaktepe Belediye Başkanlığı ziyaretine İstanbul Anadolu Yakası Yönetim Kurulunun yanı sıra bölgede yayın yapan üye gazete sahipleri de katıldı. YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık