Ana Sayfa Ümraniye Şampiyonlardan Hasan Can’a Ziyaret

Şampiyonlardan Hasan Can’a Ziyaret

Türkiye ve İstanbul şampiyonalarında çeşitli dereceler alan Ümraniyespor Güreş Takımı sporcuları Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ı makamında ziyaret etti. Şampiyon sporcular, kendilerine verdiği destek dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkür ettiler.

Giriş Tarihi: 30 Mart 2011 Çarşamba 06:32
Şampiyonlardan Hasan Can’a Ziyaret

Ümraniyespor Güreş Takımı’na mensup genç sporcular, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan can’ı makamında ziyaret etti. Ümraniye’nin çeşitli okullarında okuyan öğrencilerden oluşan sporcular, hocaları Ahmet Demir’le birlikte gerçekleştirdikleri ziyarette, kendilerine verdiği destekten dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkür ettiler.


ŞAMPİYONLAR ÖDÜLE DOYMADI

Ziyarete katılan sporcu öğlencilerden Mehmet Zahit Koktu, geçtiğimiz hafta düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda 2. olurken, Enes Ünal geçen yılki Türkiye Şampiyonası’nda 3.’lük, Kemal Tüysüz isimli öğrenci geçen yılki İstanbul Şampiyonası’nda 2.’lik, bu yılki İstanbul Şampiyonası’nda da 3.’lük ödülü aldı. Öğrencilerden Selahattin Sözeren İstanbul Şampiyonası’nda 3. olurken, Sinan Gökhan da yine İstanbul Şampiyonası’nda bir başka kulvarda 3.’lük elde etti.

AHMET DEMİR: ‘DESTEĞİNİZ BİZE GÜÇ VERDİ’

Ziyarette Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Ümraniyespor Güreş Takımı hocası Ahmet Demir, bu desteklerin kendilerine güç verdiğini söyledi. Aldıkları madalyaların büyük başarı olduğunun altını çizen Demir, Ümraniye’ye bu başarıları taşımaktan ekip olarak büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Demir, hedeflerinin önümüzdeki tarihlerde düzenlenecek olan iki şampiyonalardan da madalyalarla dönmek olduğunu söyledi.

BAŞKAN HASAN CAN ŞAMPİYONLARI KUTLADI

Ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, öğrencileri ayrı ayrı tebrik etti. Bu başarıların gençlere örnek olacağını söyleyen Başkan Hasan Can, belediye olarak ilçedeki spor faaliyetlerine imkânları ölçüsünde destek olduklarını ve bundan sonra da destek olmaya devam edeceklerini söyledi. Başkan Hasan Can, şampiyonlara birer saat hediye etti.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık