Ana Sayfa Üsküdar SAMED Mustafa Kara’yı Ziyaret Etti

SAMED Mustafa Kara’yı Ziyaret Etti

Sultanbeyli Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (SAMED), Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara'yı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 7 Nisan 2011 Perşembe 08:37
SAMED Mustafa Kara’yı Ziyaret Etti
Ziyarete SAMED Derneği Eski Başkanı Özcan Karakuş, Başkan Yardımcısı Eyüp Çamur ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Ziyarette, derneğin yaptığı çalışmalar ve İmam Hatip Liseleri hakkında Başkan Mustafa Kara'ya bilgi verilirken, Başkan Mustafa Kara; İmam Hatip Lisesi Mezunu olmasam da her zaman kalbinin bu okullarla beraber attığını ve her türlü maddi ve manevi desteğini esirgemediğini söyledi. Bu bağlamda Üsküdar’da yapılacak olan Kandilli Anadolu İmam Hatip Lisesinden bahsederek İmam Hatiplilere ne kadar çok önem verdiğinden bahsetti.

İmam Hatiplerin dününün bugününü konuşulduğu ve dertlerin sıkıntıların anlatıldığı, nasıl giderileceği hakkında fikir alış verişi bulunulduğu ziyarette okul günleri yâd edildi. Başkan Mustafa Kara’nın sosyal medyadaki etkinliği ve sanal âlemde çok sevilen ve ilgiyle takip edilen bir başkandan çok halkın içinden biri olduğu kendisine aktarıldı. Makamının kapısının her zaman açık olması da bunu özetler dibiydi.

Ziyaretin sonunda Başkan Mustafa Kara ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek tekrar görüşmek üzere temennide bulundu.

 

www.gercekmedya.com – www.habersultanbeyli.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık