Ana Sayfa Sultanbeyli Sağlıklı yaşam merkezi Sultanbeyli’de açıldı

Sağlıklı yaşam merkezi Sultanbeyli’de açıldı

Nugabest masaj yataklarının açılışında yoğun katılım oldu. Yüzlerce vatandaş ücretsiz sağlık hizmetinden faydalanmak için uzun kuyruklar oluşturdu.

Giriş Tarihi: 20 Şubat 2014 Perşembe 14:58
Sağlıklı yaşam merkezi Sultanbeyli’de açıldı
Günde 40 dakika sürecek ücretsiz masaja sahip olmak ister misiniz? Buna kim hayır diyebilir ki? Uzakdoğu’dan gelen masaj yatağına uzanmanız için sabahın erken saatlerinden itibaren uzun bir kuyruğa girmeniz şart. Dünyada 110 ülkede 6500 şubesi ile hizmet veren Nugabest masaj yataklarının yeni şubesi Sultanbeyli’de yoğun katılımla açıldı ve ücretsiz hizmet verecek.

Bu kadar kalabalığı maaş kuyruğunda bile rastlayamazsınız. Bu kadar insanı her gün bire araya getiren uzak doğudan gelen masaj yatakları. Masaj yataklarının bulunduğu Nugabest mağazası Sultanbeyli Gün caddesindeki kuyruk metrelerce uzunluğa vardı. Termal masaj yatağı için Sultanbeyli’deki mağaza önünde sabahın erken saatlerinde uzun kuyruklar oluşuyor. Günde yaklaşık 200 kişinin ücretsiz olarak yararlandığı masaj yatakları sağlığın yanında vatandaşlara neşe de veriyor. Masaj yataklarına talep yoğun olunca bekleyen vatandaşlar hem eğleniyor, hem de sağlığına kavuşuyor.

Dünya genelinde 6500, ülkemizde ise 48 şubesi bulunan Nugabest masaj yataklarının yönetim kurulu başkanı Metin Yılmaz Sultanbeyli’deydi. Sultanbeyli’de ayağının tozuyla vatandaşlara hitap eden Metin Yılmaz, günde yaklaşık 200 kişinin hiçbir ayrım yapılmadan 40 dakikalık sürelerle tamamen ücretsiz olarak hizmet verdiğini söyledi. Nugabest masaj yataklarının Sultanbeyli Şubesi Mehmet Akif Mahallesi, Gün Caddesi No:11/A’da Sultanbeyli Halkına hizmet veriyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık