Ana Sayfa Sultanbeyli Saadet'ten

Saadet'ten

KAMALAK: ‘SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN AKP DAHA KAÇ YIL İKTİDAR OLACAK’ Saadet Partisi Sultanbeyli ilçe teşkilatının düzenlediği “Ve Şahlanış Sultanbeyli’den Başlıyor” programı genel başkan Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın ve 1.Bölge milletvekili adaylarının teşrifiyle olağanüstü bir coşkuyla ve yaklaşık 5 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2011 Çarşamba 17:02
Saadet'ten
MÜFTÜOĞLU: ‘KALKINMA İÇİN SAADETE DESTEK İSTİYORUM’

Şahlanış programı Sultanbeyli’ye damgasını vurdu. Program öncesi kent meydanında yapılan Mehteran Gösterimiyle birlikte, 1.bölge milletvekili adaylarının katılımıyla kısa bir sevgi yürüyüşü yapılıp halkla kucaklaşıldı. Eski Adalet Bakanı ve İstanbul 1.Bölge milletvekili adayı Av. İsmail Müftüoğlu Sultanbeylililere seslendi. Halka; “Açlığa, işsizliğe, borca, inanç tahribatına dur demek için, montaj değil ağır sanayi için, devlet ve milletin yeniden kaynaşması için, milli-güçlü-süratli ve yaygın kalkınma için Saadet Partisi’ni desteklemeye davet ediyorum” dedi.

GENÇLİK KOLLARI SALONU ÇOŞTURDU

Genel Başkan Prof. Dr. Mustafa Kamalak programın yapılacağı salona geldiği sırada müthiş bir coşku yaşandı. Kamalak, meşaleler ve “başbakan Kamalak” sloganları eşliğinde yoğun bir izdihamla salona teşrif etti.İstiklal Marşı’nın okunmasıyla program başladı. Açılış konuşmasını Sultanbeyli İlçe Başkanı İsmail Yılmaz yaptı. Daha sonra 1.Bölge milletvekili adayları adına İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer ve Sultanbeyli milletvekili adayları adına Av. Halil İbrahim Arıkan söz aldı. İlçe başkanının ve milletvekili adaylarının konuşmaları büyük alkış aldı. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocaya ithafen hazırlanan sinevizyonun gösterimi yapıldı. Bu sırada had safhaya çıkmış olan coşku “mücahit Erbakan” sloganlarıyla salondan dışarıya taştı. Gençler sık sık ”mücahit Erbakan”, “hocaya sadakat şerefimizdir”, “ustalar burada çıraklar nerede” sloganları attı.

KAMALAK: ‘SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN AKP DAHA KAÇ YIL İKTİDAR OLACAK’

Ve sinevizyon gösteriminin ardından Saadet Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Mustafa Kamalak kürsüye çıktı. Bu esnada konfetiler ve meşalelerle birlikte muazzam bir coşku ve büyük bir ambiyans oluşturuldu. Dakikalarca “başbakan Kamalak” sloganları atıldı.Kamalak konuşmasında; “ülkenin yeterince iyi yönetilmediğini ve 9 yıldır hiçbir problemin çözülemediğini” söyledi. Kamalak; “ 9 yıldır tek başına iktidar olan ve anayasayı değiştirecek çoğunluğu elinde bulunduran bir iktidar partisi ve bunun yanında meclisteki tüm muhalefet partileri bugüne kadar problemleri çözemedi de bundan sonra mı çözecekler Allah aşkına? Soruyorum AK Partili yöneticilere, başbakana soruyorum kaç milletvekilinizin daha olması lazım, kaç yıl daha tek başınıza iktidarda olmanız lazım, problemleri çözebilmek için? Saadetten başka insanlara çözüm üretecek başka parti var mı? Adil düzeni kuracağız diyen başka parti var mı? İslam Birliği diyen başka parti var mı? “ diyerek sözlerine devam ederek; “AK Partili kardeşlerim, CHP’li MHP’li kardeşlerim, diğer bütün partilere mensup olan kardeşlerim, hepiniz canımsınız, ciğerimsiniz. Gelin bu sefer Saadet diyelim” diyerek konuşmasını tamamladı.

PROGRAM SONUNA KADAR COŞKU HÂKİMDİ

Kamalak, partililerle birlikte Milli Görüş yemini yaptı. Bunun akabinde 1.Bölge Milletvekili adayları kürsüye çıkarak, genel başkanla beraber salonu selamladı. Bu sırada salonda var olan coşku katlanarak arttı ve “başbakan Kamalak” sloganları salonu inletti. Genel Başkan Kamalak bu muhteşem programın tertip edilmesinden dolayı ilçe halkına ve ilçe başkanı İsmail Yılmaz’a teşekkür etti. Programı çok sayıda basın mensubu takip etti ve program Tv5’ten de canlı olarak yayınlandı. Kalabalık arasından kürsüye çıkan bir genç Mustafa Kamalak’a Erbakan atkısı hediye etti. Genel başkan Kamalak, tezahüratlar eşliğinde yoğun bir izdihamla birlikte salondan ayrıldı. Genel Başkanın salondan ayrılmasından sonra muhteşem program sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık