Ana Sayfa Sancaktepe Polis’ten Bilgi evi öğrencilerine tanıtım

Polis’ten Bilgi evi öğrencilerine tanıtım

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından Bilgi Evleri öğrencilerine polislerin neler yaptığı ile ilgili bilgiler verildi.

Giriş Tarihi: 5 Şubat 2013 Salı 03:51
Polis’ten Bilgi evi öğrencilerine tanıtım
Sancaktepe Belediyesi bilgi evleri,  öğrencilerin derslerine destek amaçlı yaptığı çalışma ve yetenek kurslarının yanı sıra değişik kurum ve kuruluşları tanıcı programlarda yapıyor. Bu kapsamda yapılan programlardan biride 23 Ocak Çarşamba günü Yunus Emre Bilgi Evi'nde gerçekleştirildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından polis memurları Ercan Gözaydın ve Göksel Evlat tarafından bilgi evi öğrencilerine polislerin neler yaptığı ile ilgili bilgiler verildi.

Konuşmacılar, toplum destekli polisin tanımı ve ne tür faaliyetler yaptığı, emniyet birimlerinin tanıtılması (yunuslar, trafik polisi, çocuk polisi, çevik kuvvet, elektronik şube müdürlüğü), Güvenli internet kullanımı hakkında sunum yaptı.

Sunum esnasında öğrencilere emniyetle ilgili sorular yöneltildi. Doğru cevaplayan öğrencilere hediyeler verildi. Ayrıca,  öğrencilerden gelen sorulara yanıt verildi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık