Ana Sayfa Sultanbeyli Pilot Garage Sultanbeyli’lilerle buluştu

Pilot Garage Sultanbeyli’lilerle buluştu

Sultanbeyli’de oto servisi alanında bir ilk gerçekleşti Yeni bir oto servis hizmeti anlayışıyla tüm Türkiye’de bayilik ağı kuran Pilot Garage, ilginç çalışma sistemiyle bir ilki gerçekleştiriyor. TSE ve İSO 12047 belgeleriyle A’dan Z’ye tüm otomobil markaların, garanti süresi dahil araçlarına da hizmet veren sistemde yapılan işlemlerde araçların garantileri zarar görmüyor.

Giriş Tarihi: 27 Aralık 2011 Salı 12:42
Pilot Garage Sultanbeyli’lilerle buluştu
Pilot Garage otomobil servis hizmetleri zincirinin Sultanbeyli bayisi ve İstanbul’un ilk bayisi olma unvanını elinde tutan Arkar Otomotiv geçtiğimiz günlerde Sultanbeyli halkının katılımıyla yapılan görkemli bir açılış töreni ile ticari hayatına başladı.

 

Mızrak; Sultanbeyli’ye alanında ilk olan yatırımımızla hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz.

Pilot Garage Sultanbeyli Bayisi ve Arkar Otomotiv’in sahiplerinden Enes Mızrak, açılış konuşmasında davetlilere katılımından dolayı teşekkür etti ve Sultanbeyli’nin en modern Otomobil servisinin açılmış olmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Pilot Garage, İstanbul Sultanbeyli bayisi, modern oto servis ekipmanları ve 10 kişilik personeli ile her marka araca,  mekanik, elektrik, elektronik, kaporta, bakım onarım, araç lastik değişimi, akü değişimi, oto klima arızaları ve klima sistemleri hizmetleri, otomobil yağ değişimleri ve oto periyodik bakımları, araç ekspertizlik hizmetleri, egzoz arızaları ve onarım hizmetleri, Oto kuaför, oto yıkama, pasta cila ve boya koruma hizmetleri, Tüv-Türk Araç muayenesi öncesi hazırlık işlemleri, oto yedek parçaları temini ve montajı ve daha birçok farklı hizmetleri ile konusunda uzman, deneyimli kadrosuyla hizmet veriyor.

 

Oto yıkama ve oto bakım ve hizmetleri

Pilot Garage’da, Oto kuaför, oto yıkama, pasta cila ve boya koruma hizmetleri de ince detaylarıyla yapılıyor.

 

Garantili araçlara da hizmet veriliyor!

TSE ve İSO 12047 belgesine sahip olan işletmede garanti süresi dolmamış araçlara da periyodik bakım yapılabiliyor ve araçlar garantiden çıkmıyor. Ayrıca onarım gören bütün araçlarda değişen parçalara da iki yıl garanti veriliyor.

 

Kaskolu araçlara da hizmet

Pilot Garage’de her türlü kaskolu ve hasarlı araçların tamiri yapılabiliyor.

 

Araç muayenesi öncesi hazırlık var marka farkı ve ayrımı yok

Pilot Garage’da A’dan Z’ye her marka araca periyodik bakım, mekanik, kaporta, Boya, Elektrik, Klima gaz dolumu, far ayarı, araç muayene hazırlık hizmeti de veriliyor.

Pilot Garage’da 10 kişilik personel ile randevusuz bakım yaptırma imkanı bulunuyor. Ayrıca, ücretsiz kontrol ve muayene sistemi var ve güven esaslı çalışma sistemi temel hedef olarak belirlenmiş durumda.

 

Lastik ve Akü hizmeti

Pilot Garage ayrıca Goodyear lastik ve Yiğit Akü’nün bayilik hizmetlerini de veriyor ve tüm müşterilerinin lastik ve akü ihtiyaçlarını en kaliteli ve verimli bir şekilde karşılıyor. Pilot Garage’ın adresi ve telefonu ise şu şekilde: Fatih Mah. Atatürk Cad. Güney Yan Yol No:138 Sultanbeyli-İST. Tel: 0216. 498 94 44.  Ayrıca, firma ile ilgili ayrıntılı bilgiler www.pilotgarage.com’dan alınabiliyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık