Ana Sayfa Pendik Pendik Esnaf Odası’nda başkan yine Gündoğdu

Pendik Esnaf Odası’nda başkan yine Gündoğdu

Pendik Esnaf ve Sanatkarkar Odası’nın kongresinde başkanlığa yeniden Bilal Gündoğdu seçildi.

Giriş Tarihi: 10 Mart 2014 Pazartesi 15:27
Pendik Esnaf Odası’nda başkan yine Gündoğdu
Pendik Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın olağan genel kurul toplantısı 8 Mart Cumartesi günü Işılay Düğün Salonu'nda yapıldı. Kongrede başkanlığa dördüncü kez Bilal Gündoğdu seçildi. Tek liste ile gidilen genel kurulda 25-50 yıl arasında esnaflık yapan 115 esnafa günün anısına plaket takdim edildi.

Kongrede bir konuşma yapan Bilal Gündoğdu, esnaf ve sanatkarların önceden çok iyi durumda olduklarını ancak AK Parti iktidarı döneminde esnafın işlerinin bozulduğunu söyledi. Özellikle alışveriş merkezlerinin esnafı bitirme noktasına geldiğine dikkat çeken Gündoğdu, “Pendik'in dört bir tarafını alışveriş merkezleri sarmış durumda. Tamamı mevcut iktidar döneminde yapıldı. Şehir merkezinde AVM olmaz diye mücadele ettik. Ancak sözümüzü kimseye dinletemedik. Bu konudaki mücadelemiz devam edecektir.” dedi.

İstanbul Esnaf Odaları Birlik Başkanı Faik Yılmaz'ında hazır bulunduğu genel kurula, oda başkanları, yerel medya mensupları, üyeler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kongre sonunda Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu; Başkan Bilal Gündoğdu, Üyeler; Sezayi Kantarcı, Ethem Aksoy, İbrahim Kaspeçen, İlhan Köseoğlu, Şeref Terzi, Cengiz Ören, Salih Sürer, Zafer Düzgün, Aziz Baygüt ve Nural Avcı. Haber: Ümit Kahyaoğlu - Pendik

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık