Ana Sayfa Gündem Ömer Özkartal AYGAD Üyesi Basın Mensuplarıyla Buluştu

Ömer Özkartal AYGAD Üyesi Basın Mensuplarıyla Buluştu

Sultanbeyli’li işadamı ve Ak Parti 1. Bölge milletvekili aday adayı Ömer Özkartal Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği (AYGAD) üyesi basın mensuplarıyla buluştu.

Giriş Tarihi: 17 Mart 2011 Perşembe 13:55
Ömer Özkartal AYGAD Üyesi Basın Mensuplarıyla Buluştu
Sultanbeyli’li işadamı ve Ak Parti 1. Bölge milletvekili aday adayı Ömer Özkartal Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği (AYGAD) üyesi basın mensuplarıyla buluştu. Sultanbeyli Seraçe Restaurant’taki kahvaltılı toplantıya, Sultanbeyli Mahalle muhtarları da katılarak Özkartal’a destek verdiler.

Ak Parti 1. Bölge milletvekili aday adayı Ömer Özkartal, tanıtım kampanyası kapsamında AYGAD üyesi gazetecilerle bir araya geldi. Düzenlediği toplantıda, Sultanbeyli’nin kısa bir özetini yapan Özkartal, aday olmasında etken olan sebepleri gazetecilerle paylaştı.

Genelde Türkiye, özelde ise Anadolu yakası ve Sultanbeyli’nin sorunları ve geleceğinin olumlu şekillenmesine katkı sağlamak amacıyla aday olduğunu belirten Özkartal, İTO Meclis üyeliği, Ak Parti İl Yönetim kurulu üyeliği, il genel meclisi üyeliği ve Sultanbeyli ilçe başkanlığı sürecindeki tecrübelerini anlatarak, şimdi de bölgeye hizmeti Ankara’dan sürdürmek istediğini, bölgenin Ankara’daki hizmet erlerinden biri olmak istediğini aktardı.

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Özkartal, davetine icabet eden basın mensuplarına ve Sultanbeyli’li muhtarlara adaylık sürecinde kendisine verdikleri destekten dolayı teşekkürlerini iletti.

Ömer Özkartal Kimdir?

1961 Yılında Adıyaman’da doğan Özkartal, İlkokulu memleketimde, orta ve Lise tahsilimi Kahramanmaraş’ta yaptı. Anadolu Üniv, İktisadi İdari Bilimler Fak İşletme bölümü mezunu olan Özkartal 1982 Yılında Tahtakale’de ticarete başladı.

Özkartal, Deri sektöründe ÖZÖZLER Deri Limited Şirketi kurucu yönetim Kurulu üyeliği, HANDE Deri Petrol ürünleri ve GÖR Deri Limited Şirketleri Yönetim Kurulu üyeliği ve genel müdürlüğü görevini ifa ediyor.

Özkartal, Deri sektöründe 8 yıldan beri İTO Meclis Üyeliği yapıyor. Özkartal, MÜSİAD ve İŞHAD adlı meslek kuruluşlarının da üyesi.

Halen Adıyamanlılar Vakfı Başkanı da olan Özkartal, 1999 yılında Sultanbeyli ilçesi Fazilet partisinden İl genel meclisi üyeliğine seçildi.

AK parti’nin İstanbul İl Yönetim kurulu kurucu üyeliği ve 3 yıl Sultanbeyli ilçe başkanlığı yaptı, 2006 yılında AK Parti İl teşkilatı parti içi demokrasi hakem kurulu üyeliği görevinde bulundu.

Özkartal, bundan önceki iki seçimde de

2002 yılında 22. dönem AK Parti Milletvekili adayı,

2007 yılında ise 23. dönem AK Parti Milletvekili adayı oldu.

Özkartal, evli ve altı çocuk babası.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık