Ana Sayfa Sultanbeyli Muhtar Akay’dan spora destek

Muhtar Akay’dan spora destek

Muhtarlık görevinde yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Adil Mahallesi Muhtarı Bekir Akay, sosyal yönüyle de gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz haftalarda liglerde yeni sezon karşılaşmalarına başlayan Sultanbeylispor Kulübüne destek olan Muhtar Akay, sahibi olduğu Akhisar Ekmek firması ile Sultanbeylispor U17 takımına forma sponsoru oldu.

Giriş Tarihi: 4 Ekim 2012 Perşembe 12:04
Muhtar Akay’dan spora destek
AKAY’A SULTANBEYLİSPOR FORMASI HEDİYE EDİLDİ

Sultanbeyli’nin çalışkan muhtarı Bekir Akay’dan sporculara destek.  Muhtarlığının yanı sıra sosyal projelerinde içerisinde de yer alan Adil Mahallesi Muhtarı Bekir Akay, Sultanbeyli ismini liglerde gururla temsil eden Sultanbeyli Spor’a forma sponsoru oldu.  Muhtar Akay’ın bu duyarlı davranışına müteşekkir olduklarını dile getiren Sultanbeylispor Kulübü Başkanı Ömer Faruk Gerçek ve yönetim kurulu üyesi Recep Karakoç, muhtar Akay’ı firmasında ziyaret ederek üzerinde “Bekir Akay 60” yazan bir Sultanbeylispor forması hediye ettiler.

AKAY: “SPORCULARA DESTEK OLMAK HERKESİN GÖREVİ”

Aldığı formanın çok anlam ifade ettiğini dile getiren Muhtar Bekir Akay, ‘Bu güzel forma bugüne kadar almış olduğum hediyeler arasında önemli bir yer teşkil edecektir. Gücümüz nispetinde Sultanbeyli’de spor yapan ve yapmaya çalışan gençlere hep destek olmuşumdur. Bizler, bu gençlere sahip çıkmaz ve onları spor gibi önemli bir alana yönlendirmezsek eğer, bu gençler yarın karşımıza başka sıfatlarla çıkar. Bunun için gerek işadamı dostlarıma gerekse topluma duyarlı olan kişilerin spora destek olmasını istiyorum’ dedi. Muhtar Bekir Akay, Sultanbeylispor Kulübünün bu nazik düşüncesinden dolayı da başta kulüp başkanı Ömer Faruk Gerçek ve Recep Karakoç olmak üzere tüm kulüp yöneticilerine teşekkür etti.

GERÇEK: “SPOR GENÇLİĞİN KÖR KUYUYA DÜŞMESİNİ ENGELLİYOR”

Forma takdimi sonrası önemli bir değerlendirmede bulunan Sultanbeylispor Kulübü Başkanı Ömer Faruk Gerçek, “spor, yeni filizlenen gençler için cansuyu niteliğini taşımaktadır. Gençlerden bu suyu kestiğiniz veya kesmeye kalktığınız zaman bu gençler dibi görünmeyen kör kuyulara düşmeye başlıyor. Toplum olarak sağlıklı nesillerle karşı karşıya kalmak istiyorsak elimizden geldiğince spora ve spor yapan gençlere destek olmalıyız. Ben bu duyarlı davranışından dolayı Sultanbeyli’nin çalışkan muhtarı ünvanını da taşıyan sayın Bekir Akay’a teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık