Ana Sayfa Sultanbeyli Minik Öğrencilere Polis Abla Şefkati

Minik Öğrencilere Polis Abla Şefkati

İstanbul Emniyet Müdürlüğü personelinin desteğiyle, öğrencilerinin ihtiyaçları karşılanan Sultanbeyli Akşemsettin Polis Amca Okul Öncesi Eğitim Birimi'nde, yardımlaşma heyecanı yaşandı.

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2012 Salı 13:00
Minik Öğrencilere Polis Abla Şefkati
İstanbul Emniyet Müdürlüğü personelinin desteğiyle, öğrencilerinin ihtiyaçları karşılanan Sultanbeyli Akşemsettin Polis Amca Okul Öncesi Eğitim Birimi'nde, yardımlaşma heyecanı yaşandı. Emniyet müdürü Hüseyin Çapkın'ın eşi bayan Çapkın ve polis eşlerinin desteğiyle sağlanan giyim ve kırtasiye yardımları öğrencilere dağıtıldı. 

Akşemsettin Polis Amca Okul Öncesi Eğitim Birimi emniyet teşkilatı üyelerini ağırladı. Polis büyüklerinin destekleriyle çalışmalarını sürdüren okulda eğitim alan 80 öğrenciye ayakkabı, mont gibi giysi ve kırtasiye malzemesi yardımı yapıldı. Yardım malzemelerinin dağıtımını İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın eşi Nurten Çapkın ve beraberindeki bayan polisler yaptı. 

Aldıkları hediyelerle mutlu oldukları gözlenen çocuklar, polis ablalarıyla keyifli zaman geçirdi. Öğrencilerin ilgi ile izledikleri "1550 Kanka" hattının maskotu da minik öğrenciler için gösteri yaptı. Çapkının eşi okuldan ayrılırken kendisine günün anısı olarak Milli Eğitim Şube Müdürümü Celal Gündoğdu ve Okul Müdürü F.Yurdanur Sever, resim öğretmeni Çiğdem Dinççağ ve öğrencileri tarafından hazırlanan ebrulu
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık