Ana Sayfa Gündem MHP’den Ak Parti’ye katılım

MHP’den Ak Parti’ye katılım

SİYAD genel başkanı Sebahattin Sungur MHP’den istifa ederek Ak Parti Ataşehir teşkilatı’na katıldı.

Giriş Tarihi: 20 Şubat 2014 Perşembe 13:46
MHP’den Ak Parti’ye katılım
30 Mart yerel seçimleri yaklaşırken Ataşehir’de AK Parti’ye katılımlar sürüyor. Daha önce BBP ve CHP’den katılımların olduğu AK Parti Ataşehir teşkilatına bu kez ‘Sinop İli Ve İlçeleri Kültür Ve Yardımlaşma Derneği (SİYAD) Genel Başkanı Sebahattin Sungur AK Parti’ye katıldı. Ataşehir’in önemli kanaat önderlerinden olan ve 6 yıldır SİYAD’ın Genel Başkanlığı’nı yürüten Sebahattin Sungur,  Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa ederek AK Parti’ye katıldı. 

ATAŞEHİR MAKUS TALİHİNİ AK PARTİ İLE YENECEK
Küçükbakkalköy’de  bulunan SİYAD Genel Merkez binasında AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı Nimetullah TOPU ve SİYAD’a bağlı başkanların katıldığı bir toplantı düzenleyen Sungur yaptığı konuşmada, “AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı Nimetullah Topu bey, çok genç ve donanımlı bir insan. Ataşehir’e çok hizmet vereceğini ve değer katacağına inanıyorum. Ben de AK Parti Meclis Üyesi Aday Adayı oldum. Sayın Topu, kendisiyle çalışmaktan mutlu olacağını ifade ettiklerinde çok mutlu oldum. Ataşehir’de 10 bin’e yakın Sinop’lu seçmenimiz var. Hemşehrilerimizden ve üyelerimizden de bu yönde yoğun talepler vardı. En doğru kararı verdiğime inanıyorum. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Sinoplular Ataşehir’de yüzde 80’in üzerinde AK Parti’ye destek vereceklerdir. Ataşehir hak ettiği hizmete Nimetullah Bey’in önderliğinde 30 Mart’tan sonra kavuşacaktır. Hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.


ATAŞEHİR AK PARTİ’NİN HİZMET KERVANINA EKLENECEK
AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı Nimetullah Topu ise Sungur’un AK Parti’ye katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  “Değerli bir kanaat önderinin, Sinoplu hemşehrilerimizin değer verdiği, sevip saydığı önemli bir ismin aramıza katılmış olması gücümüze güç katacaktır. İnşaallah 30 Mart sabahı Sinopluların bu büyük desteğiyle Ataşehir artık AK Partinin hizmet kervanına eklenecektir.” dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık