Ana Sayfa Sultanbeyli Mektep Eğitim Derneği’nden gazetemize ziyaret

Mektep Eğitim Derneği’nden gazetemize ziyaret

Sultanbeyli’de eğitim ve sosyal alanda iyi bir ivme yakalayan Mektep Eğitim Derneği yöneticileri gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2014 Perşembe 13:41
Mektep Eğitim Derneği’nden gazetemize ziyaret
Mektep Eğitim Derneği Başkanı Mehmet Ali Kılıç ve Eğitim Sekreteri Mehmet Turgut’un gerçekleştirdiği ziyaret samimi bir ortamda geçti. Gazete yöneticilerimizden çalışmalar hakkında bilgi alan heyet, sonrasında derneğin çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Dernek olarak Sultanbeyli’de iyi bir ivme yakaladıklarını ve çalışmalarına hızla devam ettiklerini söyleyen Kılıç, “2006 yılında kurulan derneğimiz, bireyin şahsiyet kazanmasında, toplumun değişim ve dönüşümünde; arzın imarı ve neslin ıslahında eğitimin öneminin farkında olarak, çalışmalarının merkezine eğitim faaliyetlerini koymuştur” dedi.

Konuşmasını şu sözlerle sürdüren Kılıç, “Derneğimiz, Türkiye genelinde faaliyetlerde bulunan vakıf ve derneklerimizden oluşan Anadolu Platformu’nun bir üyesidir. Anadolu Platformu, çatı kuruluş olarak geçmişi önemseyen; tecrübeden süzülen doğruların katkısıyla bugünün yaşam tarzını, zamanın ruhuna uygun olarak belirlemeye çalışan; ülkemizin, bölgemizin ve dünyanın dinamiklerinden hareketle strateji belirleyen bir sivil toplum örgütüdür. Anadolu platformu; katılımcı meşveret, kurumsal önderlik, şeffaflık, verimlilik ilkeleriyle; insanlara vahyin kılavuzluğunda hak, tevhid, adalet, özgürlük, ahlak ve mücadele değerlerini kazandırmaya çalışan dini, sosyal ve siyasi bir harekettir” ifadelerini kullandı.  Ziyaret sonarı günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık