Ana Sayfa Gündem Maltepe AVM amatörler için fırsat olacak

Maltepe AVM amatörler için fırsat olacak

Organik Pazar içerisinde açılışı Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin tarafından yapılan Maltepe Alışveriş ve Müzik merkezi amatör müzik gruplarının kendilerini göstermeleri için bir fırsat olacak.

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2012 Çarşamba 09:47
Maltepe AVM amatörler için fırsat olacak
Maltepe Belediyesi tarafından “İstanbul’un en zevkli pazarı” sloganı ile hayata geçirilen ve Altayçeşme’deki Organik Pazar içerisinde yer alan Maltepe Alışveriş ve Müzik Merkezinde, hem yeni ve ikinci el giyim malzemeleri bulunurken, hem de amatör müzik gruplarının performanslarını sergilemesine imkan tanıyacak. AVM içerisinde her cumartesi amatör genç ve hevesli müzik grupları Pazar içerisinde kendilerine ayrılan bölümde canlı müzik yaparken vatandaşlar da hem alışveriş yapıp hem müzik dinleyebilecek. Açılışı gerçekleştiren belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, ilçede ekonomik ve sosyal değerler yarattıklarını öne sürdü. Zengin ayrıca pazardan elde edilecek gelirin tamamının Maltepeli gençlerin ve çocukların ücretsiz okul dışı eğitimi için kullanılacağının da sözünü verdi.
İstanbul’un en zevkli pazarı Maltepe AVM…
Maltepe Belediyesi’nin bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirdiği Maltepe AVM (Alışveriş ve Müzik), Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’in katılımıyla açıldı.
Başkan Zengin, Maltepe’de ekonomik ve sosyal değerlerin yaratıldığı, ortaya çıkan değerlerin de topluma paylaştırıldığı projelere bir halka daha eklemekten mutluluk duyduklarını söyledi.
Başkan Zengin, açılış sırasında Maltepe Organik Pazar Alanı’ndagerçekleştirilen projeden elde edilecek gelirin tamamının Maltepeligençlerin ve çocukların ücretsiz okul dışı eğitimi için tahsis edileceğibilgisini verdi.
“İstanbul’un En Zevkli Pazarı” sloganı ile ortaya çıkan Maltepe AVM; alışverişle müziği, neşeli, zevkli, canlı, heyecanlı ve sürprizlerle dolu bir pazar ortamında bir araya getiriyor. Adını “Alışveriş ve Müzik”ten alan Maltepe AVM, her Cumartesi amatör, genç ve hevesli müzik gruplarına canlı müzik yapabilecekleri bir ortam yaratıyor.
Orijinal, kaliteli ve zevkli giyim ve aksesvuar ürünlerinin yer aldığı Maltepe AVM’de, yeni ürünlerin yanı sıra dönemsel obje ve giysiler, takı, seramik gibi tasarım ürünleri de bulunuyor. İsteyenlerin ellerindeki fazla eşyaları alıp satabilecekleri bir “Garaj Satış” bölümü de yer alıyor.
Kısa sürede “İstanbul’un en zevkli pazarı” haline gelecek olan Maltepe AVM’nin ürün yelpazesi; yeni ve ikinci el giysiler, kişisel aksesuvarlar eski objeler, plaklar, pikaplar, teypler, dönem giysileri, tablolar, ephemeralar, eski paralar, pullar, zevkli tasarımlar, şapkalar, fularlar, seramikler ve takılardan oluşuyor.
Ayrıca nefis bir mutfak, neşeli ve konforlu bir pazar yeri ile hoş sohbetler ve değişik etkinlikler, yalnız Maltepelileri değil, tüm İstanbulluları her Cumartesi Maltepe AVM’de bekliyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık