Ana Sayfa Sultanbeyli Kurtulmuş Sultanbeyli’ye Geliyor

Kurtulmuş Sultanbeyli’ye Geliyor

Has Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Sultanbeyli İlçe Teşkilat Binasının açılışını yapmak üzere 19 Şubat’ta Sultanbeyli’ye geliyor.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2011 Salı 11:55
Kurtulmuş Sultanbeyli’ye Geliyor


Has Parti Sultanbeyli teşkilatında Numan Kurtulmuş heyecanı

Has Parti Sultanbeyli İlçe teşkilatı tarafından organize edilen ilçe teşkilatının açılış programı çerçevesinde, Has Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un 19 Şubat Cumartesi günü saat 10.00’da Sultanbeyli’ye geleceği bildirildi.

Kurtulmuş’un Sultanbeyli ziyaretinde bir dizi etkinliklerde bulunacağını ifade edildi. Program ile ilgili bilgi veren Has Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Tevfik Bala, “Genel Başkanımız Numan Kurtulmuş, tertiplediğimiz ilçe teşkilatı açılış programını gerçekleştirmek için 19 Şubat Cumartesi günü Sultanbeyli’ye geliyor.

Genel Başkanımızla sevgi yürüyüşü ve karanfil dağıtımı yapacağız. Daha sonra genel başkanımız meydanda Sultanbeyli’lilere bir selamlama konuşması yapacak. Genel Başkanımız, daha sonra ilçe binamızın açılışını yaparak teşkilatımızda, Kurucular kurulu ve Yönetim kurulu üyelerimiz, Sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Muhtarlarımız ve Yerel basınımızın temsilcileriyle bir araya gelerek bir görüşme yapacak ve gündem ile ilgili açıklamalarda bulunacak” dedi.

Karşılama konvoyu Kurtköy’de

Has Parti Sultanbeyli İlçe teşkilatından alınan bilgiye göre, Has Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, 19 Şubat Cumartesi günü saat 10.00’da teşkilat mensupları ve partililer tarafından Kurtköy TEM otoyolu çıkışında karşılanacak ve karşılama konvoyu Fatih Bulvarı’nı takip ederek kent meydanına gelecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık