Ana Sayfa Gündem Kurtköy Minibüsçülerinden ilk kongre

Kurtköy Minibüsçülerinden ilk kongre

5 ay önce kurulan Yavuz Kaan başkanlığındaki Pendik-Kurtköy Minibüsçüler Derneği, dernek binasında birinci olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 26 Haziran 2013 Çarşamba 07:22
Kurtköy Minibüsçülerinden ilk kongre
Pendik -Kurtköy Minibüsçüleri ilk kongresini yaptı 5 ay önce kurulan Yavuz Kaan başkanlığındaki Pendik-Kurtköy Minibüsçüler Derneği, dernek binasında birinci olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Kongreye Pendik Şoförler odası Başkanı Vehbi Bayraktar, aynı zamanda minibüs esnafı olan AK Parti Tuzla İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Özyavuz, durak başkanları, araç sahipleri ve çok sayıda minibüs sürücüsüde katıldı. Pendik-Kurtköy minibüsçüler derneği başkanı Yavuz Kaan ise kongrede yaptığı konuşmada pendik ilçesinin minibüsçüler adına hem İstanbul da hem Türkiye de örnek teşkil etmesi için var güçleriyle çağa ayak uydurmaya çalıştıklarını belirtti. Kaan, ilk olarak yolculardan gelen şikayetler üzerine minibüs şoför esnafını eğitime alarak yolcuya davranış biçimlerinin nasıl olması konusunda ciddi çalışmalar gerçekleştirdiklerini, araç kullanma biçimlerinin gözden geçirdiklerini, minibüsçülerin bir birleriyle daha iyi diyalog ve iyi arkadaşlık ortamının kurulması için halı saha turnuvası düzenlediklerini kısa süre zarfından önemli hizmetlere imza attıklarını söyledi. Başkan Yavuz Kaan, Emsey Hastanesi, Okan Üniversitesi ve yeni yapılan konutlar için ayrıca yeni hatlar oluşturduklarını da belirtti. Kaan duraklarda kurulan yeni düzene önemli ölçüde uyulduğunu durakların daha iyi geliştirilmesi konusunda çalışmalarının sürdüğünü sözlerine ekledi. Kongrenin divan başkanlığını Pendik Şoförler Odası Başkanı Vehbi Bayraktar, başkan yardımcılığını AK Parti Tuzla İlçe Yönetim kurulu Üyesi Nuri Özyavuz birlikte gerçekleştirdi. Tek liste halinde gidilen seçimde Yavuz Kaan başkanlığındaki yeni yönetim kurulu kaldığı yerden göreve devam kararı aldı.

5 ay önce kurulan Yavuz Kaan başkanlığındaki Pendik-Kurtköy Minibüsçüler Derneği, geçtiğimiz 18 Haziran Salı günü dernek binasında birinci olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

Kongreye Pendik Şoförler odası Başkanı Vehbi Bayraktar, aynı zamanda minibüs esnafı olan AK Parti Tuzla İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Özyavuz, durak başkanları, araç sahipleri ve çok sayıda minibüs sürücüsü katıldı.

Pendik-Kurtköy minibüsçüler derneği başkanı Yavuz Kaan  kongrede yaptığı konuşmada, Pendik'li minibüsçüler adına hem İstanbul da hem de Türkiye de örnek bir yapılanmaya gittiklerini söyledi.

Kaan, ilk olarak yolculardan gelen şikayetler üzerine minibüs şoför esnafını eğitime alarak yolcuya davranış biçimlerinin nasıl olması konusunda ciddi çalışmalar gerçekleştirdiklerini, araç kullanma biçimlerini gözden geçirdiklerini kaydetti. Minibüsçülerin bir birleriyle daha iyi diyalog ve iyi arkadaşlık ortamının kurulması için halı saha turnuvası düzenlediklerini kısa süre zarfından önemli hizmetlere imza attıklarını söyledi.

Başkan Yavuz Kaan, Emsey Hospital, Okan Üniversitesi ve yeni yapılan konutlar için ayrıca yeni hatlar oluşturduklarını da belirtti.

Başkan Kaan, duraklarda kurulan yeni düzene önemli ölçüde uyulduğunu, durakların geliştirilmesi konusunda da çalışmalarının sürdüğünü sözlerine ekledi.

Kongrenin divan başkanlığını Pendik Şoförler Odası Başkanı Vehbi Bayraktar, başkan yardımcılığını AK Parti Tuzla İlçe Yönetim kurulu Üyesi Nuri Özyavuz birlikte gerçekleştirdi. Tek liste halinde gidilen seçimde Yavuz Kaan başkanlığındaki yeni yönetim kurulu bir kez daha yönetime getirildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık