Ana Sayfa Kadıköy Konut Yöneticileri Konferansı Yoğun İlgi Gördü

Konut Yöneticileri Konferansı Yoğun İlgi Gördü

Isı yalıtımı sektörünün en önemli firmalarından Güney Yapı, Konut Yöneticileri’ne yönelik bir konferans düzenledi. 10 Ocak 2013 tarihinde Bostancı The Green Park Otel’de, “Değişim ve Dönüşüm” teması altında gerçekleşen konferansa yaklaşık 300 davetli katıldı.

Giriş Tarihi: 24 Ocak 2013 Perşembe 09:42
Konut Yöneticileri Konferansı Yoğun İlgi Gördü
Son yılların en çok gündemde olan Kentsel Dönüşüm Uygulamaları konusunun da tartışıldığı buluşmada, ısı yalıtımın olmazsa olmaz olduğu bir defa daha tesçil edildi. Projelerin tümüyle hayata geçirilmesi durumunda, yalıtım sayesinde yapılacak tasarrufun milyarlarca dolar seviyesinde olacağı öne sürüldü.

Sektörü aydınlatmak bu konferansların temel amacı...

Sektörde yeniliklerin öncüsü olma misyonunu adına geçtiğimiz yıl ilk olarak düzenlediği Konut Yöneticileri Konferansı ile dikkatleri çeken Güney Yapı, bu tür buluşmaların geleneksel hale getirilerek her yıl tekrarlanacağını açıkladı.

Bu konuda Kadıköy Life’a bir açıklamada bulunan Güney Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Güney, “Sektördeki liyakatsizliğe dayalı iş yapış biçimlerinden yeterince muzdarip olmuş tüketicileri bilinçlendirmek ve doğru uygulamanın ne anlama geldiği konusunda sektörü aydınlatmak bu konferansların temel amacıdır” dedi

GÜNEY Yapı’dan GNYAPI’ya...
Buluşmada Güney Yapı’dan bir sürpriz haber daha geldi. Bugüne kadar gelinen süreçte liderlik konumunu müşterileri ve çözüm ortakları ile karşılıklı sağladığı güven prensibine dayandıran Güney Yapı, 2013’ten itibaren yoluna GNYAPI olarak devam edeceğini açıkladı. Kurumsal bir firma olmanın gereği olarak gördüğü markalaşma sürecine uygun olarak, “Güven” kelimesinin ilk ve son harflerinden oluşturduğu yeni markası GNYAPI’yı ilk defa bu gecede müşterileri ve kurumsal paydaşlarına açıkladı.

Türkiye Birinciliği Ödülü...
Isı yalıtımı uygulama sektörüne kurumsal ve yenilikçi bir anlayış getirmek hedefiyle 2008 yılında kurulan Güney Yapı, 53 teknik personeli, 350’nin üzerinde usta ekibi ve 28 araçlık filosu ile öenmli bir yerde bulunmakta. Sektörde çözüm ve güven arayışı içinde olan tüketicilerin ilk tercihi haline firma, sadece 2012 yılında gerçekleştirdiği 485.000m2’lik ısı yalıtımı uygulamasıyla üçüncü kez kazandığı Türkiye birinciliği ödülünü gece de Polisan Profesyonel Grubu Satış ve Kanal Destek Müdürü Azade Yazgan’ın elinden aldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık