Ana Sayfa Sultanbeyli Kızılay Sultanbeyli’nin 7. Olağan Kongresi Yapıldı

Kızılay Sultanbeyli’nin 7. Olağan Kongresi Yapıldı

Türk Kızılayı Sultanbeyli şubesinin 7. Olağan Kongresi Rezzan Restoranda Yapıldı.

Giriş Tarihi: 3 Şubat 2013 Pazar 09:29
Kızılay Sultanbeyli’nin 7. Olağan Kongresi Yapıldı
Kongrede söz alan Sultanbeyli belediye başkanı Keskin, şubenin çalışmalarından dolayı Kızılay yönetimini tebrik etti, Kızılay’ın afet operasyon ve eğitim merkezi inşaatının tamamlanması için gerekli yardımların yapılacağını ifade etti. Ardından söz alan şube başkanı Ali Bulut ise, şubenin faaliyetlerini anlattı. Bulut, Kızılay’ın 87 ülkedeki faaliyetlerini Başbakan Erdoğan’ın Kızılay’ımıza destekleri sayesinde Kızılay’ın daha başarılı çalışmalar yaptığını,  şubenin kan kampanyasındaki birinciliğinden bahsetti. Bulut, faaliyetlerin yeni yönetimle daha da ivme kazanacağını vurguladı. Bulut daha sonra Sultanbeyli’den Kızılay’a kurban bağışında bulunan Fatma Eker ve Sabri Altundal’a teşekkür belgesi ve hediyeler verdi.

Daha sonra rutin olan kongre uygulamasına geçildi, önceki yönetim kurulu ve raporları okunarak ibra edildi. Daha sonra ise yeni dönem için tahmini bütçe kabul edildi. Sonrasında ise yeni yönetim kurulu üyesi listesi, 86 üyenin kongreye katılan 65’inin oyunu alarak oybirliği ile seçildi.

Kongre sonucunda yeni yönetim kuruluna;
Başkan Ali Bulut, Ahmet Demir, H. Abdullah Uçan, Temel Sağlam, Hasan Uzun, Sabahattin Arslan, Kazım Özkan, Abdurrahim Erez, Akay Yamçi, şube denetçisi Naci Yaşa Genel merkez genel kurul delegeliğine Hasan Gülbaran ve Ahmet Demir seçildi.

Katılım yoğundu
Kongreye, Sultanbeyli Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Keskin, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Sevinç, Türk Kızılayı Tuzla Şube Başkanı Okyay Biçer, Emine Erdoğan’ın ağabeyi Hasan Gülbaran,  Sultanbeyli Dernek Başkanları, Esnaf Sanatkarlar Odası Dernek Başkanı Ömer Erdoğan, Erzurumlular Dernek Başkanı Ömer Horasan, Balkan Göçmenleri Derneği Başkanı Ali Kılıç, Trabzonlular Dernek Başkanı Katip Kılıç, Tokatlılar Dernek Başkanı Ali Kipoğlu İşadamları Dernek Başkanı Sami Kaba Malatyalılar Dernek Başkanı Süleyman Çelik, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı İsmail Özkul, Adıyamalılar Vakfı Başkanı Rıfat Çabuker, SS 252 Nolu Taş. Koop. Başkanı Musa Bulmuş, Giresun Derneği adına Hasan Taşkın, Kızılay üyesi gönüllüler ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Kongredeki ikramlar Sultanbeyli Belediyesi tarafından karşılandı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık