Ana Sayfa Sultanbeyli Kaymakam Mehmet Ceylan, Vali oluyor

Kaymakam Mehmet Ceylan, Vali oluyor

Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan’ın, Hükümet tarafından Cuma günü Cumhurbaşkanı Gül’e sunulan son valiler kararnamesinde adının geçtiği ve Nevşehir’e vali olarak atanacağı kulislere yansıdı.

Giriş Tarihi: 16 Mayıs 2013 Perşembe 10:31
Kaymakam Mehmet Ceylan, Vali oluyor
Valiler kararnamesi cuma günü köşke gönderildi

Timetürk'ün Ankara kulislerinden elde ettiği bilgilere göre valiler kararnamesi cuma günü köşke gönderildi. İçişleri Bakanı Muammer Güler, “Valiler Kararnamesi hazır, “eli kulağında” diyelim. Kararnameyle ilgili bir hazırlık yapıldı. Sayın Cumhurbaşkanımızın görüşüne müteakip, tensip ederlerse kararname çıkar” dedi. 

 

Valiler yer değişiyor, Ceylan Vali oluyor

Ankara kulislerinden elde edilen bilgilere göre valiler kararnamesi Cuma günü köşke gönderildi. Köşke gönderilen kararname ile 20 ilin valisi değişiyor. Kulislere yansıyan bilgilere göre Antalya ve Erzurum valileri yer değiştirirken, Sultanbeyli kaymakamının da Nevşehir'e vali olarak atanacağı ifade ediliyor.

Kaynaklar 6 valinin merkeze çekileceğini ifade ederken daha çok yer değiştirme şeklinde bir kararnamenin çıkacağını ifade ettiler.

Çözüm süreci devam ederken, iki ilin valilerinin değiştirileceği öğrenildi. Köşk’e gönderilen kararnameyle İzmir Valisi Cahit Kıraç’ın Diyarbakır’a, Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak’ın ise İzmir’e atanması kamuoyuna yansımışken, özellikle Doğu ve Güneydoğu'da vatandaşla iletişimde problem yaşayan valilerin yer değiştireceği ifade ediliyor.

 

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberin tüm hakları GERÇEK VİZYON GAZETESİ’ne aittir. Kaynak gösterilmeden ve kaynak gösterilse dahi özel izin alınmadan kullanılamaz.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık