Ana Sayfa Kadıköy KADIKÖY LIFE YAYINLANDI

KADIKÖY LIFE YAYINLANDI

Fenerbahçe Stadı ve çevresi SİT ALANI oluyor

Giriş Tarihi: 24 Ocak 2013 Perşembe 09:41
KADIKÖY LIFE YAYINLANDI
Kadıköy Life Dergisi’nin merakla beklenen yeni sayısı yayınlandı. Altında antik Khalkedon’a ait kalıntıların olduğu tahmin edilen Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı ve yakın çevresinin sit alanı ilan edilmesi için harekete geçildiğini kapak konusu yapan derginin Ocak & Şubat sayısında  başka ilginç haberlerde yer alıyor.

Kadıköy’deki kaldırım mücadelesi gündemini koruyor...

Kadıköy’ün cadde ve sokaklarında vatandaşların belediyeye terkettiği kaldırım paylarını geri alma mücadelesine hukuk onayı da gelince Kadıköy Belediye’si zor durumda kaldı...

Moda sahili yenilendi...

İstanbul’un gözdesi Moda’da bir süredir devam eden sahil yenileme çalışmalarında sona yaklaşıldı. Kış ortasında çiçek açan Moda sahilleri, şimdiden yaz aylarına göz kırpıyor.

38 yıllık Kadıköy aşığı: İnal Aydınoğlu...

Hepimiz hayata dair bir şeyler yapmaya gayret ediyoruz. Pek çok rolümüz, pek çok kimliğimiz var günlük yaşamımızda. Aynı anda hem işadamı, hem bir gönüllü, hem de yazar olan; sayısız gönüllü etkinliğine katılmış, yönetmiş, hatta yönetici ve gönüllü liderleri yetiştirmiş, kişisel gelişim üzerine verdiği eğitimlerle farkındalık yaratmış bir isim olan İnal Aydınoğlu’nu yakından tanımak ister misiniz?

Ferşat Ayar: “Çocuklarınızla yakından ilgilenin!”

Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferşat Ayar, Kadıköy Life’a özel açıklamalarında 2012-2013 Eğitim ve Öğretim Yılı ilk yarısını değerlendirdi. Ayar; “Velilerimizin çocuklarımızla daha yakından ilgilenmesini öneriyorum” diyerek, her öğrencinin kendi çocukları olduğunu ifade etti.

Gürsel Tekin ile çok özel...

Kadıköy’e sevgisini, “Burası benim evim, semtim, yuvam” sözleriyle açıklayan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, ilçe belediyesinin çalışmalarını, “yapılabilecek her şeyi yaptılar” şeklinde yorumladı...iSPARK’tan teknolojik otoparklar geliyor...

İstanbul’da trafik yoğunluğunun azaltılması için projeler üreten İspark, yakın zamanda yapmayı planladığı sekiz yeni teknolojik otopark ile sektöre çağ atlatmaya hazırlanıyor.

Beykoz Antika Müzesi’ni gördünüz mü..?

Nostalji Müzesi - Keyif Atölyesi, erken Cumhuriyet dönemi şehir ve köy yaşantısının izlerini sürmek isteyen meraklıları bekliyor.

Tuzla’da umut laboratuvarı...

Laboratuvar tamamlandıktan sonra kök hücre tedavisi ile Alzheimer, Diyabet, Kanser, Otoimmün Hastalıklar, Serebral Palsi, Artrit gibi kronik hastalıklara çare aranacak.

Kazım Buhara Efsanesi Göztepe’de...

70’li yılların efsane kebapçısı Kazım Buhara, bilinen lezzetlerini Göztepe Et Lokantası’nda yeniden Kadıköylülerle buluşturdu.

ZOZO TOLEDO’nun yetimhaneden Hollywood sokaklarına uzanan öyküsü...

Türkiye'nin ilk paparazzisi Zozo'nun 81 yıllık hikâyesi, fotoğraf makinesiyle geçen bir ansiklopedi gibi... Mustafa Denizli'den Sophia Loren'e... Bakın bir ömür nasıl ağzına kadar doldurulur...

Alex Akimoğlu: “Moda bir kültürdür...”

Hayatını modaya adamış, Pierre Cardin'le birlikte çalışmış, şimdilerde moda üzerine bilgi ve tecrübelerini dergilerde, gazetelerde, hatta okulda hoca olarak paylaşan Alex Akimoğlu, moda kültürünü anlatıyor.

Ahad Saadi & Parisa Karamnezhad...

Moda'nın göbeğinde oturan birbirinden özel iki kişi... Film gibi bir hikâye ile buluşan iki ruhun başarıyla ve sanatla dolu öyküsü...

Anadolu Yakası’nı yakından ilgilendiren 200’den fazla özel haber...

Çoğunu ilk kez duyacağınız Anadolu Yakası’nı yakından ilgilendiren pek çok haberin yanısıra; Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp, Enis Fosforoğlu, Melih Arat, Sertaç Kayserilioğlu ve Dr. Sinan İbiş’in sadece Kadıköy Life okurları için kaleme aldıkları birbirinden ilginç konular... Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar haberlerinin de yer aldığı Kadıköy Life sayfalarında ayrıca, “Anadolu Yakası’nda nereye gidilir? Mekânlar, Cemiyet Haberleri, Nişan, Düğün ve Açılış Haberleri…

Kadıköy Life’a ulaşabileceğiniz adresler:

Remzi Kitabevi bütün şubeleri, Nezih Kitabevi bütün şubeleri, Kadıköy, Maltepe ve Ataşehir arasındaki tüm gazete satış noktaları... Muhtarlıklar, Benzin İstasyonları, Kadıköy ve Bostancı İskeleleri.... Seyhan Müzik Evi, Kadıköy Mephisto, Fima, CKM Kybele Kitabevi, Gergedan Kitabevi, Suadiye Gimtaş Market, Nezih Gurme Marketleri, Moda Eyfel Pastanesi, Moda Alp Kitabevi, Barker Gençlik Merkezleri…
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık