Ana Sayfa Sancaktepe İsmail Gürpınar, Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Oldu

İsmail Gürpınar, Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Oldu

Sancaktepe İlçe Miili Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar başarı ile yürüttüğü ilçe milli eğitim müdürlüğü görevinden il müdürü olarak ayrıldı.

Giriş Tarihi: 15 Ocak 2012 Pazar 10:40
İsmail Gürpınar, Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Oldu
Sancaktepe’de gece gündüz demeden çalışan ve çalışkanlığı ile ilçede sevilen bir isim haline gelen İsmail Gürpınar’ın İl Müdürü olarak atanması sevinçle birlikte ilçede hüzün de yaşattı. Kendi adına seviniyoruz ama ilçe adına üzülüyoruz diyen ilçe milli Eğitim çalışanları ve yeni görevinde İsmail Gürpınar’a başarılar dilediler.

İSMAİL GÜRPINAR KİMDİR?

Karabük’ün yeni İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar 1953 yılında Tokat’ın Reşadiye ilçesinde doğdu. Konya Selçuk Eğitim Enstitüsü Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. Rize Kendirli Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni, Rize Kendirli Ortaokulu Müdür Vekili, Tokat Reşadiye İHL. Sosyal Bilgiler Öğretmeni, Tokat Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürü, Çanakkale Biga İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü, Çanakkale Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Ümraniye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü görevlerinde bulundu. Gürpınar son olarak Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü görevini yürütüyordu. Tevfik Erk / Sancaktepe

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık