Ana Sayfa Tuzla İŞKUR Tuzla Hizmet Merkezi açıldı

İŞKUR Tuzla Hizmet Merkezi açıldı

Makroekonominin en önemli değerlerinden biri olan, işsizliğin önlenmesi konusunda son yıllarda atılıma geçen ve somut projeler üreten İŞKUR, vatandaşa daha iyi hizmet vermek adına yeni hizmet merkezleri açmaya devam ediyor. İŞKUR son olarak Tuzla Hizmet Merkezi’ni açarak, Tuzlalılara hizmet vermeye başladı.

Giriş Tarihi: 29 Ocak 2013 Salı 04:24
İŞKUR Tuzla Hizmet Merkezi açıldı
İstanbul İl Müdürü Sayın Muammer Coşkun’un üstün gayretleriyle açılan, Çalışma ve İş Kurumu’nun Tuzla Hizmet Merkezi, Müdür Yaşar EFİLOĞLU ve 66 personel ile Yayla Mahallesi’nde vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı.

İşverenler ve işsizler arasında köprü vazifesi gören İŞKUR, yenilenen yüzü, dinamik ve çözüm odaklı projeleri ile ülkemizde işsizliğin azalması noktasında önemli hizmetler vermeye devam ediyor. “Her işsize bir danışman” projesi ile işsizlere verilen profesyonel danışmanlık hizmetleri, işverenlerin istediği kriterlerde işgücünü karşılama konusunda dikkat çekmekte.

İstihdamda öncü kurum olan İŞKUR, iş arayan ve işveren hizmetleriyle ön plana çıkıyor. İç dekorasyonunun tamamını Irmak İnşaat’ın yaptığı İŞKUR Tuzla Hizmet Merkezi, sanayi kenti olan Tuzla’da, Yayla Mahallesi’nde Tuzlalılara hizmet vermeye başladı.

İŞKUR’un faaliyetleri,


İş arayan hizmetleri    
İş arayanlara, işini değiştirmek isteyenlere, meslek sahibi olmak isteyenlere, İş ve meslek danışmanları tarafından kişiye özel danışmanlık hizmetleri, İşbaşı Eğitim Programları ile meslek sahibi olup iş tecrübesi olmayan işsizlere, finansmanı İŞKUR’dan karşılanmak üzere tecrübe kazanma imkanı, İstihdam Garantili İşgücü Yetiştirme Kursları ile işsizlere, meslek edinme imkanı, İşsizlik maaşı gibi birçok hizmeti sunmakta.

İşveren hizmetleri
Firmalara danışmanlık hizmetleri, Personel arayan işverenlere uygun personeli yönlendirme, Kalifiye personel sıkıntısı çeken işverenlere, İşgücü Yetiştirme Kurslarıyla sertifikalı personel sağlama. İşbaşı eğitim programı ile ücretsiz işgücü imkanı, Teşviklerle, işverenin büyümesini desteklemek gibi hizmetler sunmak.

İlgilenenler için adres: Yayla Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No:45 Tuzla - Telefon: 0216. 511 25 42
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık