Ana Sayfa Sultanbeyli Işık, BBP’nin lügatinde bütünleşme yok

Işık, BBP’nin lügatinde bütünleşme yok

BBP Sultanbeyli ilçe teşkilatı geleneksel hale gelen iftar programında bir araya geldi. Programda açıklamalarda bulunan BBP Sultanbeyli ilçe başkanı Yusuf Işık, BBP’nin lügatinde anladığımız manada bütünleşme yoktur, dedi.

Giriş Tarihi: 8 Ağustos 2012 Çarşamba 08:46
Işık, BBP’nin lügatinde bütünleşme yok
BBP Sultanbeyli ilçe teşkilatı her yıl düzenlediği geleneksel iftar programını bu yıl Sultanbeyli’de yeni açılan mekanlardan Doktorun Sofrası’nda düzenledi. 6 Ağustos Pazartesi günü düzenlenen iftara BBP Sultanbeyli ilçe başkanı Yusuf Işık’ın yanı sıra teşkilat mensupları, daha önce teşkilata emeği geçmiş yöneticiler ve ilçe başkanları ve ilçedeki basın mensupları katıldı.

 

Işık, şehitlerimize rahmet diledi

İftar öncesi davetlilere hitaben bir konuşma yapan BBP Sultanbeyli ilçe başkanı Yusuf Işık, Hakkari’deki saldırı olayı ve şehitlerimizden bahsederek, kendilerine rahmet dileyerek günün anlam ve önemine binaen bir konuşma yaptı.

 

BBP gündelik siyaset yapmaz

Konuşmasında güncel siyasi konulara da değinen Işık, BBP’nin gündelik siyaset yapan bir parti olmadığını belirterek, Büyük Birlik Partisi, ilkeleri doğrultusunda hareket eden bir partidir, dedi.

 

BBP’de bütünleşme yok

Ak Parti’deki bütünleşme hareketine de değinen Işık, BBP’nin lügatinde bu gün anladığımız ölçüde bütünleşme, birleşme gibi kavramlar yoktur, diyerek BBP’nin bu bütünleşme hareketi içerisine girmeyeceğini vurguladı.

 

Sultanbeyli’nin sorunlarına vakıfız

Konuşmasında Sultanbeyli’deki yerel konulara da değinen BBP ilçe başkanı Işık, Sultanbeyli’nin yerel sorunlarına vakıf olduklarını, eksiklikler ve çözüm önerileri konusunda çalışmalar yaptıklarını ve bunların gerek yöneticilere ve gerekse kamuoyuna zaman zaman duyurduklarını ve duyurmaya da devam edeceklerini belirtti. Programın ardından ilçe yöneticileri ve misafirler çay eşliğinde sohbet etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık