Ana Sayfa Kartal İLÇEM gazetesi 9. Yaş gününü kutladı

İLÇEM gazetesi 9. Yaş gününü kutladı

Aytekin Yaşar’ın sahibi olduğu Kartal’ın yükselen değeri “İLÇEM” Gazetesi 9 yaşına girdi. Tarafsız ve ilkeli yayınları ile gönülleri fetheden İlçem gazetesi, çok sayıda davetlinin katıldığı mükemmel bir gece ile kuruluşunun sekiz yılını geride bıraktı.

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2013 Çarşamba 15:44
İLÇEM gazetesi 9. Yaş gününü kutladı
KATILIM YOĞUNDU

Kartal’da bir restoranda tanınmış Siyaset ve iş dünyasından konukları ile 9. yılına merhaba dedi. Geceye Kartal Kaymakamı Nuh Mehmet Hamurcu, Kartal AK Parti İlçe Başkanı Mehdi Akman ve yönetimi, Kartal DSP İlçe Başkanı İlhan Güzelgün ve yönetimi, Kartal MHP İlçe Başkanı Metin Özüpek ve yönetimi, Kartal DP İlçe Başkanı Sedat Özkan ve yönetimi, Siyasi Partilerin Belediye Meclis üyeleri ve Meclis üyesi aday adayları, Belediye Başkan aday adayları, iş adamları, STK Temsilcileri, Kartal Mahalle Muhtarları, Basın mensupları ve yoğun bir davetli topluluğu katıldı.

USTA GAZETECİ FETHİ SATICIYA PLAKET

Gecede iş ve siyaset dünyasından bazı isimlere ve Usta gazeteci Fethi Satıcıya plaket veren Aytekin Yaşar tüm katılanlara teşekkür ederken alkışı da bolca aldı.

ERSİN YILMAZ GECEYE RENK KATTI

Ayrıca gecede “O ses Türkiye” yarışmasında yarışan Kartallı sanatçı Ersin Yılmaz da sahne aldı ve birbirinden güzel parçalarıyla geceye renk kattı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık