Ana Sayfa Ümraniye Hasan Can’a, “2011 Yılının En Başarılı İlçe Belediye Başkanı” Ödülü

Hasan Can’a, “2011 Yılının En Başarılı İlçe Belediye Başkanı” Ödülü

Genç Demokratlar Derneği, 1,5 ay süren anket sonucunda, 2011 Yılının En Başarılı isimlerini belirledi. Yapılan anket sonucunda ‘2011 Yılının En Başarılı İlçe Belediye Başkanı’ seçilen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bu ödüllerin hizmet aşkının birer meyvesi olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 3 Haziran 2012 Pazar 10:54
Hasan Can’a, “2011 Yılının En Başarılı İlçe Belediye Başkanı” Ödülü
Genç Demokratlar Derneği, 1,5 ay süren anket sonucunda, 2011 Yılının En Başarılı isimlerini belirledi. Derneğin ''2011 Yılının En Başarılıları'' ödül töreni, Bayrampaşa Titanic Business Hotel Europe'da gerçekleştirildi. Programa TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, siyaset, ekonomi, sanat ve spor dünyasından çok sayıda isim katıldı.

 

Program Genç Demokratlar Derneği’nin kısa bir tanıtım videosuyla başladı. Daha sonra söz alan Genç Demokratlar Derneği Başkanı Burak Akburak derneğin kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği faaliyetleri anlattı. Program ödül töreni ile devam etti. Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 2011 yılının En Başarılı İlçe Belediye Başkanı ödülüne layık görüldü. Başkan Hasan Can, ödülü alırken yaptığı kısa konuşmada, ‘Bu ödül vesilesiyle Genç Demokratlar Derneği’ndeki arkadaşlarımızı yakından tanıma fırsatı buldum. Tarafsız bakışları beni ülkemizin geleceği adına umutlandırdı. Anket katılımcıları ile Genç Demokrat Derneği’ne teşekkür ederim. Genç kardeşlerimize bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum’ dedi.  

 

2011 yılının En Başarılı Bakanı seçilen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış konuşmasında gençlerin yıllarca siyasi kutuplar arasında sıkışıp kaldığını belirterek, adı hem genç ve hem demokrat olan bir dernekten bu ödülü almanın çok anlamlı olduğunu söyledi. Program siyaset, ekonomi, sanat ve spor dünyasından bir çok başarılı isme ödül takdimiyle devam etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık