Ana Sayfa Gündem Has Parti’den, Yakupabdal derneğine ziyaret

Has Parti’den, Yakupabdal derneğine ziyaret

Has Parti Sultanbeyli ilçe teşkilatı Sultanbeyli’de bulunan Bayburt Yakupabdal Köyü derneği’ni ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 18 Mart 2011 Cuma 19:26
Has Parti’den, Yakupabdal derneğine ziyaret
Geçtiğimiz günlerde kurduğu gençlik teşkilatıyla bir ilki gerçekleştiren dernek yöneticileri, Has Parti Sultanbeyli teşkilatını ağırladı.

Dernek başkanı Mustafa Memiş, konuşmasına geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan’a rahmet dilekleriyle başladı. Memiş, soğuk hava koşullarına rağmen kendilerini ziyaret eden Has Parti teşkilatına teşekkür etti.

Daha sonra söz alan derneğin gençlik başkan yardımcısı ve halkla ilişkiler sorumlusu Özkan Memiş ise has parti yetkililerine teşekkür ederek, çıktıkları zorlu yolda kendilerine destek veren ve el uzatan kimseleri unutmayacaklarını dile getirdi.

Memiş, gençlik kollarının gençleri bir araya toplayıp İstanbul gibi büyük şehirde kaybolmamalarını engellemek amacıyla kurulduğunu, hiç bir çıkar ve menfaat gözetmediklerini dile getirdi. Memiş, "Ayrılıkta Azap, Birlikte Rahmet Vardır" parolasıyla bu yola çıktıklarını belirtti.

Has Parti Sultanbeyli ilçe başkanı Tevfik Bala da konuşmasında Yakupabdal gençlik kollarını bu birlik ve beraberliğinden ötürü tebrik etti ve birliğin ve beraberliğin daim olmasını diledi. Bala, bu birlik ve beraberliğin tüm derneklere de örnek bir davranış olması gerektiğini söyledi. Bala, kendilerinin de gençlere çok değer verdiğini ve gençlerle beraber Sultanbeyli için çalışacaklarını söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık