Ana Sayfa Sultanbeyli Has Parti İlçe Başkanlığı’na yeni atama

Has Parti İlçe Başkanlığı’na yeni atama

Has Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’na Oktay Karataş Atandı

Giriş Tarihi: 5 Ocak 2012 Perşembe 09:24
Has Parti İlçe Başkanlığı’na yeni atama
Kuruluşundan bu yana Sultanbeyli ilçe başkanı olarak görev yapan Tevfik Bala’nın İl yönetim kuruluna atanması sebebiyle boşalan Has Parti Sultanbeyli ilçe başkanlığına, teşkilatlanma sorumlu ilçe başkan yardımcısı diş hekimi Oktay Karataş atandı.

 

Karataş, teşekkür konuşması yaptı

İlçe teşkilatında yapılan mazbata töreninin ardından ilçe başkanlığı görevini devralan

Dr. Oktay Karataş, tören sonrası yaptığı açıklamada “Kuruluşundan bu güne Has Parti Sultanbeyli teşkilatına gönül veren maddi manevi desteğini esirgemeyen başta kurucu ilçe başkanımız sayın Tevfik Bala’ya ve tüm teşkilat gönüllülerine teşekkür ediyor ve bundan sonraki çalışmalarda da desteklerini bekliyorum.

Bu önemli ve zor göreve layık gören kıymetli teşkilat büyüklerime ve temayülde destek olan yönetim kurulu üyesi kardeşlerime de teşekkürü borç bilirim.

Ülke genelinde ve Sultanbeyli özelinde çeşitli sıkıntıların devam ettiği bu dönemde, Has Parti gibi yüksek idealler hedefleyen ve her alanda ülkemizin çıtasını yükseltebilecek bir partiye olan ihtiyaç muazzamdır. Bu ihtiyacın farkındayız ve bu farkındalığı halka yaymaya gayret edeceğiz. Dileriz ki değerli halkımız ne demek istediğimizi nasıl dediğimizi en kıza zamanda görür ve takdir eder. Bu anlamda çok çalışmamız gerektiğini de biliyor o bilinçle hareket ediyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık