Ana Sayfa Sultanbeyli Gümüşhanelilerin Sultanbeyli Buluşması

Gümüşhanelilerin Sultanbeyli Buluşması

Her yıl geleneksel olarak gerçekleşen Gümüşhaneliler Derneği Danışma Kurulu bu senede yoğun katılımla gerçekleşti. Sultanbeyli Semazen Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen danışma kuruluna Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de katıldı.

Giriş Tarihi: 23 Ocak 2013 Çarşamba 05:25
Gümüşhanelilerin Sultanbeyli Buluşması
Sultanbeyli’de faaliyet gösteren derneklerden biri olan Gümüşhaneliler Derneği, geleneksel hale gelen danışma kurulu toplantısını dernek üyeleri ve misafirlerin katılımıyla gerçekleştirdi. Toplantıya AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, AK Parti İlçe Başkanı Ali Sevinç, Saadet Partisi İlçe Başkanı İsmail Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Sultanbeyli Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Abdulkerim Yıldız, katılımcıların hepsine teşekkür etti. Ardından dernek yönetim kurulu üyelerini katılımcıları selamlamak için sahneye davet eden Yıldız, dernek olarak neleri hayata geçirdiklerini anlattı. Yıldız “Danışma kurulumuzu 2010 yılından bu yana düzenliyoruz. İstiyoruz ki, herkes derneğimize birşeyler katsın” dedi. Son zamanlarda kurslar düzenleyerek insanların kişisel gelişimine dernek olarak büyük katkı sağladıklarının altını çizen Yıldız, “Dernek olarak üniversite öğrencilerimize de burs veriyoruz” dedi. Yıldız, dernek çalışmaları hakkında katılımcılara detaylı bilgiler aktardı.

Belediye Başkanı Keskinde katılımcılara “Hoşgeldiniz” diyerek başladığı konuşmasını geceyi organize eden dernek yetkililerine teşekkür ederek sürdürdü. Gecede sahne alan sanatçıları organizasyona renk kattıkları için tebrik eden Keskin, dernek faaliyetlerini önemsediğine değindi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık