Ana Sayfa Gündem Giresunlular iftarda buluştu

Giresunlular iftarda buluştu

Giresunlular Derneği her yıl olduğu gibi bu yılda iftar vererek hemşerilerini bir araya getirdi. Öz Yılmazlar Düğün salonunda gerçekleşen iftar, Ramazan ayının bolluğu ve bereketi ile doldu taştı.

Giriş Tarihi: 2 Ağustos 2013 Cuma 03:30
Giresunlular iftarda buluştu
İftara çevre ilçelerden gelen Anadolu Platformu Giresunlular Dernek Başkanı İsmail Serkan Gezmiş, Sultanbeyli Amasyalılar Dernek Başkanı Satılmış Dede, Aydos Giresunlular Dernek Başkanı Mürsel Parlak Kılıç, Çamoluk Özgür Kutluca Dernek BaşkanıYusuf Kesik, Şebinkarahisar Dernek Yönetimi, Ümraniye Giresun Dernek Başkanı Numan Kasap, Çakırlı köyü Dernek Başkanı Hüsamettin Mantarcı ve birçok dernek yöneticisi ve Giresunlular katıldı.

Sultanbeyli Giresunlular Dernek Başkanı Hüseyin Dursun, iftara katılan misafirlere yaptığı selamlama konuşmasında; İftarımıza teşrif eden tüm misafirlerimize hoş geldiniz diyor, en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum. İftarımıza katkılarından dolayı Öz Yılmazlar Düğün Salonu yetkililerine, tüm sponsorlarımıza ve halkımıza şükranlarımı sunuyorum. Allah’ımıza hamdolsun ki bu gün siz değerli hemşeri ve dostlarımızla bir arada iftarımızı yapma şerefine nail olduk. Dernek olarak faaliyetlerimiz rutin olarak sürmektedir. Hemşerilerimizin kadirşinas destekleri bizleri bir araya getirmekte ve bu güzel tablolar çıkmakta. Daha çok birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Giresunlular olarak İstanbul’da ve her yerde daha çok kenetlenmemiz gerekiyor. Siz Giresunlu hemşerilerimize Dernek yönetimi olarak hizmet etmek bizler için şeref kaynağıdır. Hepinizi en derin saygı ve sevgilerimle kucaklıyor, afiyet olsun. Tutmuş olduğunuz oruçlarını Allahu Teala kabul eylesin dedi.

Yapılan iftarın ardından misafirlere çaylar ikram edildi ve sohbetler yapıldı. Haber: Hasan Taşkın

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık