Ana Sayfa Sultanbeyli Esmerer, Sultanbeyli İftarına Katıldı

Esmerer, Sultanbeyli İftarına Katıldı

Sultanbeyli Saadet Partisi’nin düzenlediği iftar programında konuşan İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer, Arakan Müslümanları için Kadıköy’de olacağız, dedi.

Giriş Tarihi: 2 Ağustos 2012 Perşembe 11:03
Esmerer, Sultanbeyli İftarına Katıldı
Saadet Partisi Sultanbeyli ilçe başkanlığı tarafından her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftar programı’na 1000’i aşkın vatandaş katıldı. İftar sonrası konuşan Esmerer, Arakan'daki Müslüman kıyımını ve bütün dünyadaki zulmü telin ve mazlumların dayanışması için Pazar günü İstanbul'umuzda dev bir miting düzenleyeceğiz"  dedi.   

Sultanbeyli Saadet Partisi’nden partililere iftar

Saadet Partisi Sultanbeyli ilçe teşkilatı tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda geleneksel olarak düzenlediği iftar programını yoğun bir katımlımla gerçekleştirdi. Atlas Düğün ve kongre salonunda 1000’i aşkın parti mensubunun katıldığı iftar yemeğine Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer, İl Başkan Yardımcısı Selman Yücel, İl Yönetim Kurulu üyesi Halil İbrahim Arıkan parti üyeleriyle bir araya geldi.

Yılmaz; ‘Ramazan ortak değerlerde buluşmaktır’

Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı İsmail Yılmaz, yaptığı selamlama konuşmasında, Ramazan'ın yardımlaşma, paylaşma ve ortak değerlerde buluşmanın adı olduğunu belirterek, ''Bu manevi iklimi en iyi şekilde değerlendirmeli, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmeliyiz'' dedi. Bu iftar programımıza iştirak ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diyerek sözlerini sonlandırdı.

Esmerer: ‘Sınırları hep başkaları çizdi’

Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı İsmail Yılmaz ‘dan sonra sözü alan Saadet Partisi İstanbul il Başkanı Selman Esmerer, İslam coğrafyasının sınırlarının emperyalist güçler tarafından çizildiğini söyledi. Aynı zamanda bu ülkelerin ordularının da ülkelerini koruyacak güçte olmadığına vurgu yapan; Esmerer şöyle konuştu: "İslam coğrafyası parça parçadır. Hiçbir İslam ülkesi kendi sınırlarını kendisi çizmiş değil. Bu sınırlar, İslam' ortadan kaldırmak isteyenler tarafından çizilmiştir. 60'ın üzerindeki İslam ülkesinin her birinin askeri ordusu var. Ancak bu orduların hiçbiri dışarıdan gelecek bir tehlikeyi bertaraf edebilecek güce sahip değil. Acaba bu ordular niçin var? İslam ülkelerinin beslemiş olduğu ordular, ne yazık ki birbirlerine karşı besleniyor. Çünkü dışarıdan gelecek tehlikeyi önleyebilecek güçte değiller.

Tüm zalimlere lanet için Pazar günü Kadıköy’de olacağız

Saadet Partisi İstanbul il Başkanı Selman Esmerer, "Dünya Başkenti İstanbul'umuz, yeryüzündeki bütün zulüm ve zalimlere karşı, milletimizin Milli Görüş’ün öncülüğünde milyonluk mitingleri ile de ün salmıştır. ARAKAN'daki Müslüman kıyımını ve bütün dünyadaki zulmü telin ve mazlumların dayanışması için İstanbul'umuzda dev bir miting düzenleyeceğiz"  5 Ağustos Pazar günü Saat:15.00’de Kadıköy meydanında düzenleyeceğimiz Tüm zalimlere lanet mitingine davet ederek sözlerini bitirdi.’’

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TKGM 173. Yaşını kutluyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık